تعطیلی مراكز شهرداری و لغو برنامه ها و جلسات

تعطیلی مراكز شهرداری و لغو برنامه ها و جلسات به گزارش فست تریپ رئیس مركز ارتباطات شهرداری تهران از لغو برنامه ها و جلسات غیرضروری در شهرداری اطلاع داد.به گزارش فست تریپ به نقل از ایسنا، غلامحسین محمدی در توییتر نوشت: با عنایت به اهمیت حفظ سلامت شهروندان تهرانی، تعطیلی مراكز و لغو برنامه ها و جلسات غیرضرور به مدیران شهرداری ابلاغ گردیده است.

وی با انتشار نامه مدیركل دفتر شهردار تهران خطاب به تمامی مدیران شهرداری اظهار داشت: از فردا (سه شنبه) كلیه مجموعه های فرهنگی، ورزشی و برنامه های مرتبط تا اطلاع ثانوی ملغی می گردد.

به گزارش فست تریپ به نقل از ایسنا، در نامه ای كه توسط وی انتشار یافته مصطفی كاظمی مدیركل دفتر شهردار نوشته است كه تمامی مجموعه های ورزشی تهران شامل آبی و غیرآبی تا اطلاع ثانوی تعطیل می باشد و همینطور تمام فعالیتهای اجتماعی، فرهنگی و ورزشی مجموعه های بانوان همچون شهربانو، شهردخت و غیره لغو می شود و خانه های كودك و مجموعه های ورزشی سراهای محلات هم تعطیل هستند و به مدیران سفارش شده است كه از برگزاری هرگونه جلسات غیرضرور هم اجتناب كنند.

در این نامه از تعطیلی كلاس های فوق برنامه مجموعه های سراهای محلات خبر می دهد اما فعالیتهای تخصصی سراهای محلات و خانه های سلامت به منظور عرضه خدمات مورد احتیاج به شهروندان ادامه می یابد.
1398/12/05
23:36:08
5.0 / 5
5474
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
Fast Trip

فست تریپ

حمل فوری مسافر و کالا

fasttrip.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فست تریپ محفوظ است