رئیس مركز سامانه مدیریت شهری و نظارت همگانی ۱۳۷پلاس خبر داد

برخورد با ۱۰۰ متخلف در بدنه شهرداری تهران

برخورد با ۱۰۰ متخلف در بدنه شهرداری تهران فست تریپ: فست تریپ: رییس مرکز سامانه مدیریت شهری و نظارت همگانی 137پلاس از ثبت رکورد 25 هزار تماس در یک روز با این سامانه امسال آگاهی داد.


به گزارش فست تریپ به نقل از ایسنا، رضا ناصری سرای در نشست خبری امروز که امروز برگزار شد، اظهار داشت: در سامانه ۱۳۷ پلاس یک بخش ثبت پیام داریم که شهروندان پیام های خودرا ثبت کنند و بخش دیگر در این سامانه مربوط به رسیدگی پیام های شهروندان است.
وی ادامه داد: پس از تماس شهروندان موضوع و مشکلات بلافاصله پیگیری شده و بعد عملیات بازخورد گیری به انجام می رسد که با شهروندان تماس می گیریم و از کیفیت اقدامات انجام شده باخبر می شویم. در تمامی فرآیندها هدف ما کسب رضایت شهروندان است و پیام های شهروندان برای ما خیلی مهم است و در انتصاب مدیران شهرداری نقش دارد.
ناصری سرای افزود: در ابتدای سال جاری ادغام سامانه ۱۳۷ و ۱۸۸۸ منجر به ایجاد ۱۳۷ پلاس شد که سامانه ای یکپارچه است و بدنبال هوشمند کردن این سامانه بودیم. نگاه ما این بود که با سامانه های قبلی فرق داشته باشد و در همین راستا نیز بروزرسانی هایی در آن اتفاق بیفتد.
رییس مرکز سامانه مدیریت شهری و نظارت همگانی ۱۳۷پلاس اشاره کرد: پیش تر هموطنان از زمان انجام اقدامات نارضایتی داشتند به همین دلیل به سمت چابک سازی رفتیم تا رضایت شهروندان را جلب نماییم. بیش از چهار میلیون مخاطب با شماره یکتا در این سامانه داریم و موضوع حجم ارتباطات در سامانه ثبت می شود و برخی روزها بیش از ۱۲ هزار تماس در روز داریم؛ امسال رکورد ۲۵ هزار تماس در روز را هم ثبت کردیم.
وی افزود: امسال بحث رونمایی از سامانه یکپارچه را داشتیم و رویکرد ما مشارکت مردم در موضوعات مختلف شهری است. در چالش درختکاری استقبال خوبی داشتیم که از ۱۵ تا ۲۵ اسفند ماه شهروندان می توانستند درخواست نهال دهند و نوع نهال را هم می توانستند، مشخص کنند
رییس مرکز سامانه مدیریت شهری و نظارت همگانی ۱۳۷پلاس اظهار داشت: موضوع جلسات ارتباط مستقیم خیلی مهم است و هر دوشنبه جلسه ارتباط مستقیم شهروندان با مدیران شهرداری را داریم. در جریان این تعاملات مشخص شد که ۱۰۰ نفر از بدنه شهرداری تخلف داشتند که با آنها برخورد و منجر به تذکر یا برکناری شده است؛ متخلفان از شهرداران نواحی تا کارکنان و کارمندان را در بر می گرفت.
اتتهای پیام


1401/12/28
07:52:13
5.0 / 5
365
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
Fast Trip

فست تریپ

حمل فوری مسافر و کالا

fasttrip.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فست تریپ محفوظ است