هشدار نارنجی ادامه آلودگی هوا در ۳ کلانشهر

هشدار نارنجی ادامه آلودگی هوا در ۳ کلانشهر فست تریپ: سازمان هواشناسی کشور نسبت به ادامه آلودگی هوا در سه کلانشهر تا 8 بهمن هشدار داد.به گزارش فست تریپ به نقل از ایسنا، سازمان هواشناسی کشور با صدور هشدار نارنجی رنگ از تقویت پایداری در جو همراه با انباشت آلاینده ها و رشد شاخص آلودگی توام با کاهش کیفیت هوا از پنجشنبه تا شنبه (۶ تا ۸ بهمن ماه) در تهران، کرج و اصفهان آگاهی داد.

براثر این مخاطرات جوی احتمال رشد شاخص آلودگی هوا، افزایش غلظت آلاینده ها، کاهش کیفیت هوا در حد ناسالم و در صورت عدم مهار منابع آلاینده ثابت و متحرک خصوصاً در مناطق پرتردد تا حد بسیار ناسالم وجود دارد.

سازمان هواشناسی کشور برای کاهش اثرات مخرب این وضعیت، کاهش تردد خودرو ها و کنترل فعالیت واحدهای صنعتی، مدیریت منابع آلاینده، تاکید بر عدم تردد غیرضروری برای تمام افراد، پرهیز از فعالیت فیزیکی و ورزشی در فضای باز، اتخاذ تدابیر مدیریتی لازم برای جلوگیری از افزایش غلظت آلاینده ها تا حد بسیار ناسالم را سفارش می کند.

به گزارش فست تریپ به نقل از ایسنا در هشدار نارنجی رنگ سازمان هواشناسی پیش بینی می شود که پدیده ای جوی اثرات منفی به همراه داشته باشد و خسارت های احتمالی را سبب شود. هشدار نارنجی برای آماده باش دستگاه های مسئول برای مقابله با یک پدیده خسارت زا صادر می شود.
1401/11/04
13:56:11
5.0 / 5
211
تگهای خبر: آلودگی , تردد , خودرو , دستگاه
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱
Fast Trip

فست تریپ

حمل فوری مسافر و کالا

fasttrip.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فست تریپ محفوظ است