رئیس سازمان ثبت احوال در گزارش فست تریپ

تمدید اعتبار کارت های ملی تا پایان ۱۴۰۵

تمدید اعتبار کارت های ملی تا پایان ۱۴۰۵ به گزارش فست تریپ، رییس سازمان ثبت احوال کشور از تمدید اعتبار کارت های هوشمند ملی تا پایان 1405 آگاهی داد و اظهار داشت: نسل جدید کارت های هوشمند را بر طبق فناوری های روز تولید و صادر می نماییم و این امر یکی از مهم ترین دلیلهای تمدید کارت های ملی بوده است.


هاشم کارگر در گفت و گو با ایسنا، درباره اعتبار کارت های هوشمند ملی اظهار داشت: با توجه به این که صدور کارت های هوشمند ملی بصورت فراگیر از سال ۱۳۹۳ شروع و تاریخ اعتبار آن ۷ سال در نظر گرفته شده بود. حالا تاریخ انقضا و پایان اعتبار تعدادی از آنها فرا رسیده است.

وی افزود: بنابر بررسی های انجام شده و در نظر گرفتن جمیع جهات تصمیم به تمدید اعتبار کارت های مذکور گرفته شد. بدین سبب اعتبار کارت های هوشمند ملی که تاریخ اعتبار آنها تا پایان ۱۴۰۳ و پیش از آن بوده است تا آخر سال ۱۴۰۵ تمدید می شود.

معاون وزیر کشور در ادامه با اعلان اینکه کلیه هموطنان می توانند تا سال ۱۴۰۵ از این کارت ها استفاده کنند، اضافه کرد: بر طبق بررسی های انجام شده ضروری دیدیم تا بطور کلی نسبت به کارت های هوشمند ملی از هر لحاظ مطالعات جدیدی صورت گیرد و نسل جدید کارت های هوشمند را بر طبق فناوری های روز تولید و صادر نماییم و این امر یکی از مهم ترین دلیلهای تمدید کارت های ملی بوده است.

وی اشاره کرد: در حقیقت تصمیم گرفتیم کارت هایی که اعتبارشان تا آخر سال ۱۴۰۳ تمام می شود تا پایان ۱۴۰۵ تمدید نماییم که مردم دغدغه ای نداشته باشند و بتوانند به آسانی از این کارت ها بهره گیرند و همچنین بخش های دولتی و بخش های خدماتی نیز بتوانند به آسانی خدمات مورد نیاز را در اختیار مردم قرار دهند.

منبع:

1401/08/27
13:32:49
5.0 / 5
200
تگهای خبر: تولید , خدمات , فناوری , هوشمند
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
Fast Trip

فست تریپ

حمل فوری مسافر و کالا

fasttrip.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فست تریپ محفوظ است