چمران هم شایعه رفتن زاکانی از شهرداری را تکذیب نمود

چمران هم شایعه رفتن زاکانی از شهرداری را تکذیب نمود رئیس شورای اسلامی شهر تهران شایعات مربوط به رفتن زاکانی از شهرداری را تکذیب نمود.


به گزارش فست تریپ به نقل از ایسنا، مهدی چمران قبل از شروع هفتادویکمین جلسه علنی شورای اسلامی تهران در جمع خبرنگاران درباب شایعات انتشار یافته در خصوص رفتن زاکانی از شهرداری تهران، اظهار داشت: در این مورد چیز جدی از خودشان و نزدیکانشان نشنیده ام و سوال هم کردم گفتند که چنین موضوعی وجود ندارد.
وی در پاسخ به این پرسش که آیا آقای زاکانی فعلا در شهرداری تهران باقی خواهند ماند، اظهار نمود: ان شاالله.
رئیس شورای اسلامی شهر تهران در ادامه درباب ارائه گزارش معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در صحن شورا نیز اظهار داشت: هفته گذشته از ایشان خواستیم که گزارشی در زمینه حمل و نقل و ترافیک ارائه نمایند تا ببینیم در بحث ترافیک به کجا رسیده ایم. در حقیقت گزارش بدهند که در مورد اتوبوس، تاکسی و مترو و سایر مسائل این حوزه چه اقداماتی انجام شده و به کجا رسیده ایم که خوشبختانه این گزارش امروز در صحن شورا ارائه خواهد شد.
رئیس شورای اسلامی شهر تهران افزود: باید برای شورا روشن شود که چه اقداماتی و چه حرکت هایی انجام شده چونکه هم اکنون چیز خاصی نمی بینیم و باید بدانیم حرکت هایی که در جهت حل مشکلات انجام شده چه بوده و چه طور ما می توانیم کمک نماییم و چه کمک هایی از دولت باید دریافت نماییم.
چمران در پاسخ به سوالی درباب شیوه عملکرد قرارگاه های شهرداری تهران و ضمانت اجرائی تصمیمات آنها نیز اظهار نمود: بی شک خاصیت قرارگاه عملیاتی بودن آنست تا نتیجه ای ملموس داشته باشد. امروز در گزارشی که معاونت حمل و نقل و ترافیک ارائه می کند می خواهیم بدانیم که چه نتایج ملموسی رخ داده است که آنها را دنبال نماییم، اساسا ترافیک بحث ساده ای نیست و مشکلات فراوانی برای مردم و شهر ایجاد کرده است. باید این مشکل را حل نماییم و شورا دراین زمینه مسئول است پس کمک خواهیم کرد تا به راهکارهای مناسب برسیم امیدواریم بتوانیم این مشکلات را حل نماییم.
وی درباب ادامه برخی مشکلات در سامانه های شهرداری تهران افزود: هنوز برخی سامانه ها عملیاتی نشده است حتی سامانه تهران من نیز همچنین. این به سبب مسائل امنیتی است و همانطور که باخبر هستیم رمزهای سامانه هایی همچون تهران من را تغییر دادند چونکه بوسیله سامانه تهران من نفوذ کرده بودند، بدین سبب باید راه های نفوذ را ببندیم که چنین اتفاقی باردیگر تکرار نشود.
چمران اشاره کرد: در نظر گرفتن همه موارد امنیتی نیازمند برنامه ریزی است. پس هم اکنون همه سامانه ها بصورت ۱۰۰ درصدی عملیاتی نشده اند و حتی دفاتر خدمات الکترونیک نیز گاهی هنوز با مشکلاتی مواجهند. بی شک مقداری زمان می برد تا کلیه جزئیات را بتوانیم به روز نماییم.1401/03/29
10:28:07
5.0 / 5
119
تگهای خبر: اتوبوس , تاكسی , ترافیك , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۴
Fast Trip

فست تریپ

حمل فوری مسافر و کالا

fasttrip.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فست تریپ محفوظ است