معاون شهردار تهران تاكید كرد؛

تسریع در رفع مشکلات ترافیکی منطقه ۱۰

تسریع در رفع مشکلات ترافیکی منطقه ۱۰ به گزارش فست تریپ معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در پویش قرار خدمت منطقه ۱۰، بر اجرای هرچه سریع تر دستورات و رفع مشکلات ترافیکی مردم تاکید نمود.


به گزارش فست تریپ به نقل از مهر، سیدمجتبی شفیعی با حضور در نشست بررسی وضعیت خدمات رسانی حمل و نقل عمومی به مردم، به همراه تعدادی از مدیران ارشد این حوزه، آخرین وضعیت اجرای مصوبات ترافیکی، چگونگی تخصیص اعتبارات، چالش ها و راهکارهای ارتقای کیفیت و افزایش ظرفیت حمل و نقل همگانی و کاهش تصادفات درون شهری را مورد بحث و بررسی قرار داد. او همینطور ضمن دریافت گزارش عملکرد معاونت حمل و نقل منطقه از فضاها و اماکن مختلف در رابطه با حوزه حمل و نقل و ترافیک، بازدید و دستوراتی را جهت اقدام عملیاتی و روان سازی جریان ترافیک به شرح زیر صادر کرد: - مقرر شد تملک املاک واقع در طرح اصلاحی خیابان امام خمینی (ره) از محل اعتبارات متمرکز حمل و نقل و ترافیک در اختیار سازمان املاک قرار گیرد. -به منظور رفع مشکل کمبود پارکینگ، عارضه سنجی ترافیکی پارکینگ خیابان گلکار در دستور کار قرار گرفته و تا سقف ۱۰۰ میلیارد تومان از محل اعتبارات کسر پارکینگ برای منطقه اقدام گردد. - در ایستگاه مترو شهید نواب صفوی، نصب آسانسور در کنار هواکش ایستگاه جنب بزرگراه نواب به سالن فروش بلیت خط ۲ در دستور کار قرار گیرد. - تحویل و نصب گاردریل های موردنیاز منطقه در اولویت برنامه های سازمان حمل و نقل و ترافیک قرار گیرد. - کارگاه های مترو بریانک جنوبی ظرف سه ماه، شمال به جنوب بزرگراه نواب، ظرف شش ماه و شهید سلیمانیان ظرف یک سال جمع آوری شوند. - مبحث عدم همپوشانی خطوط حمل و نقل عمومی در بخش جنوبی منطقه ۱۰ و عرضه راهکار آن، در دستور کار کمیته حمل و نقل عمومی قرار گیرد. - تعویض و تبدیل دریچه های آهنی به کامپوزیت در بزرگراه شهید نواب صفوی و امکان لوله گذاری و کاهش تعداد دریچه ها در دستور کار قرار گیرد.

- ملک ورودی دوم ایستگاه توحید در جنوب غربی تقاطع آزادی- نواب تملک شود.

- مصوبه کمیته شبکه معابر در مورد منوط شدن چراغ دار کردن تقاطع خیابان خوش با امام خمینی (ره) به تملک، لغو و تقاطع با چراغ کنترل شود. - تفاهمنامه میان مترو و مالکین در مجتمع ایستگاهی شهیدان واقع در خیابان آزادی و شهیدان با مشارکت همه ذی نفعان همچون سازمان املاک انجام و عملیات اجرایی آن آغاز شود.

1400/11/01
19:13:35
5.0 / 5
411
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۲
Fast Trip

فست تریپ

حمل فوری مسافر و کالا

fasttrip.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فست تریپ محفوظ است