فرمانده عملیات ستاد مقابله با كرونا استان تهران:

منع تردد شبانه کاربردی در کنترل کرونا ندارد

منع تردد شبانه کاربردی در کنترل کرونا ندارد به گزارش فست تریپ فرمانده عملیات ستاد مقابله با کرونای استان تهران با تاکید بر این که محدودیت منع تردد شبانه در کاهش تجمعات خانوادگی تاثیر نداشته است، اظهار داشت: این محدودیت کاربردی ندارد و اثربخشی در کنترل بیماری ندارد؛ پس پیشنهاد ما حذف آنست.


به گزارش فست تریپ به نقل از ایسنا، علیرضا زالی در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا استان تهران اظهار داشت: شکل تردد شبانه تغییر کرده است و ساعات انتهایی شب خلوت تر است و ساعات ابتدایی شلوغ تر شده است و از طرف دیگر محدودیت منع تردد شبانه در کاهش تجمعات خانوادگی تاثیر نداشته است.
وی اضافه کرد: این مساله حجم کار زیادی به ناجا تحمیل کرده و زمانی تصویب گردید که واکسیناسیون نبود در صورتیکه امروز طرح واکسیناسیون در حال اجراست. این محدودیت کاربردی ندارد و اثربخشی در کنترل بیماری ندارد؛ پس پیشنهاد ما حذف منع تردد شبانه است.
زالی افزود: اگر در مقطعی بطورمثال آمار بستری افزوده شد می توان بعنوان یک بسته و مقطعی آنرا اعمال کرد؛ اما اجرای مداوم آنرا اثربخش نمی دانیم؛ البته حذف این طرح باید به سبب عدم اثربخشی باشد و نباید سبب عادی انگاری شود.
منبع:

1400/08/03
21:41:52
5.0 / 5
284
تگهای خبر: تردد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
Fast Trip

فست تریپ

حمل فوری مسافر و کالا

fasttrip.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فست تریپ محفوظ است