فرماندار اصلاندوز:

اصلاندوز ویترین پروژه های دشت مغان

اصلاندوز ویترین پروژه های دشت مغان اصلاندوز_فرماندار شهرستان اصلاندوز اظهار داشت: بخش عظیمی از پروژه های دشت مغان در شهرستان اصلاندوز واقع شده است.به گزارش فست تریپ به نقل از مهر سید عباس مینایی عصر جمعه در جلسه شورای اداری شهرستان اصلاندوز با دفاع جانانه از مطالبات و تشریح مشکلات مردم مرز نشین اصلاندوز مقابل نماینده ویژه رییس جمهور خواهان حل هرجه سریع تر این مشکلات شد.
وی در ادامه سخنان خود بیان کرد: اصلاندوز علاوه بر این که مشکلات بسیاری دارد اما به برکت و نعمات نظام جمهوری اسلامی ایران بخش عظیمی از ویترین پروژه های دشت مغان که پروژه پایاب سد خدا آفرین می باشد در این شهرستان واقع است.
فرماندار اصلاندوز در ادامه با اشاره به مشکلات و مطالبات مردم شهرستان اصلاندوز اشاره کرد: شهرستان اصلاندوز نیازمند وجود یک بیمارستان ۶۴ تخته خوابه می باشد که بتواند برای ۶۰ هزار نفر ارائه خدمات دهد چونکه شهرستان اصلاندوز با بیمارستان بعدی ۷۰ کیلومتر فاصله دارد.
مینایی با اشاره به یکی از اصلی ترین مشکل و مطالیه مردم شهر اصلاندوز اظهار داشت: شهر اصلاندوز فاضلاب شهری ندارد که مردم از این مساله بسیار ناراضی هستند که باید با عنایت ویژه و تخصیص اعتبار لازم این پروژه عملیاتی گردد.
رئیس شورای اداری شهرستان اصلاندوز در ارتباط با ایجاد ناحیه صنعتی در این شهرستان افزود: با آنکه تمام مجوزهای لازم گرفتن شده است و زمین مورد نیاز نیز تامین شده است نیازمند تخصیص اعتبار لازمه می باشد تا شروع عملیات اجرائی این پروژه نیز شروع شود.
مینایی با اعلان اینکه دو مورد از پروژه های ویژه ای که نظام جمهوری اسلامی ایران در این شهرستان در حال انجام می باشد اذعان کرد: یکی پروژه پایاب سد خدا آفرین که اختتام تکمیل این پروژه با تمام شدن پروژه سیفون دره رود میسر می شود که نیازمند ۳۰۰ میلیارد تومان اعتبار می باشد.
وی افزود: پروژه دیگری واگذاری اراضی شرق و غرب دره رود هست که این اراضی جز اراضی پایاب سد عمارت و بند دیکتاش است اما با آنکه این پروزه پیشرفت ۷۰ درصدی داشته است چند مدتی است که عملیات اجرائی این پروژه نیز به سبب نبود اعتبار متوقف شده است.
فرماندار اصلاندوز با اشاره به مشکلات آب آشامیدنی اهالی شهرستان اصلاندوز اضافه کرد: ما در شهرستان اصلاندوز در فصل تابستان دمای بیش از اندازه را پشت سر می گذرانیم که به سبب این با تنش آبی در بعضی نقاط شهرستان حتی خود شهر مواجه می شویم.
وی در همین راستا افزود: توانستیم با چند پروژه میزان تنش را کاهش دهیم اما نیازمند راه اندازی یک تصفیه خوان با اعتبار ۱۰ میلیارد تومان هستیم.
رئیس شورای اداری شهرستان اشاره کرد: یکی دیگر از مطالبات اصلی استقرار کامل با چارت سازمانی ادارات دولتی در این شهرستان می باشد که مردم در مورد با معظل مواجهند.

1400/08/02
12:30:32
5.0 / 5
274
تگهای خبر: خدمات , صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۲
Fast Trip

فست تریپ

حمل فوری مسافر و کالا

fasttrip.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فست تریپ محفوظ است