فرماندار اسلامشهر تاكید كرد

وضعیت قرمز كرونایی در شهرستان اسلامشهر

وضعیت قرمز كرونایی در شهرستان اسلامشهر فرماندار اسلامشهر با تکیه بر ضرورت همراهی شهروندان در رعایت محدودیت های کرونایی و پروتکلهای بهداشتی، اظهار داشت: اگر این رعایت و همراهی شهروندان نباشد بدون شک روزهای سختی را در پیش خواهیم داشت.


مسعود مرسلپور در گفتگو با ایسنا، در تشریح آخرین وضعیت انتشار کرونا ویروس در سطح شهرستان اسلامشهر در خیز پنجم اظهار داشت: متاسفانه انتشار ویروس کرونای دلتا سبب افزایش بستری ها و مرگ ناشی از این بیماری شده است بنابراین محدودیت های در ارتباط با وضعیت قرمز کرونایی در سطح شهرستان اسلامشهر اعمال شده است.
وی ادامه داد: بیماری زایی و سرایت پذیری ویروس کرونای دلتا بسیار بالاست و همچون خطرناکترین جهش های این ویروس منحوس به حساب می آید بنابراین از شهروندان اسلامشهر درخواست داریم تا نهایت دقت را در رعایت دستورالعمل های بهداشتی داشته باشند. بطور قطع اگر همراهی شهروندان در رعایت محدودیت ها و پروتکلهای بهداشتی نباشد روزهای سختی در پیش خواهیم داشت.
وی افزود: بدون شک دستگاههای مسئول در حوزه فرهنگسازی و آگاهسازی مردم باید بیشتر از گذشته مردم را به رعایت دستورالعمل های بهداشتی تشویق کرده و تهدیدات ویروس جهش یافته کرونای دلتا را اطلاع رسانی کنند.1400/04/19
11:19:39
5.0 / 5
570
تگهای خبر: دستگاه , شهروند
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۱
Fast Trip

فست تریپ

حمل فوری مسافر و کالا

fasttrip.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فست تریپ محفوظ است