استاندار تهران تاكید كرد:

روابط عمومی نقش برجسته ای در اقناع سازی و همراه سازی مردم دارد

روابط عمومی نقش برجسته ای در اقناع سازی و همراه سازی مردم دارد استاندار تهران با تاکید بر این که روابط عمومی ها نقش موثری در اقناع سازی و همراه سازی مردم دارند، اظهار داشت: هیچ اقدام احتمالی و ارزشمندی بدون همراهی مردم امکانپذیر نیست. اساسا اگر در مشکلی مردم همراه شوند مدیریت آن آسانتر خواهد بود.


به گزارش فست تریپ به نقل از ایسنا، انوشیروان محسنی بندپی در جلسه تقدیر از روابط عمومی های تهران اظهار داشت: روابط عمومی ها در مجموعه استانداری تهران گمنامی در حوزه برخورداری و بهره مندی از امکانات لازم دارند به شکلی که این خواسته های آنها در حاشیه قرار می گیرد. روابط عمومی امروز نقش ارزشمندی در همه دستگاهها دارد و می تواند بسیار موثر باشد.
وی ادامه داد: اگر در بین اقدامات حوزه های تخصصی نقش و جایگاه روابط عمومی ها را به درستی بشناسیم می توانیم اقدامات شایسته را به درستی به تصویر و نوشتار در بیاوریم و بدین ترتیب انگیزه اقدامات باارزش و تخصصی چندین برابر می شود.
استاندار تهران با تاکید بر این که به برکت انقلاب شکوهمند اسلامی ایران اقدامات ارزشمندی در کشور انجام شده است اضافه کرد: هر چند که امروز از طرفی به سمت سالمندی جمعیت پیش می رویم اما از بدو انقلاب اسلامی با شکل دادن ساختار سلامت، مراقبت از مادران حامله و پوشش کامل واکسیناسیون در سال ۹۸ و ۹۹، امید به زندگی در بانوان به ۷۴ سال و در آقایان ۷۲ سال رسیده است. این در حالیست که قبل از انقلاب امید به زندگی ۵۶ سال بود و بدین سان ظرف حدود ۴۲ سال امید به زندگی ۲۸ سال بالا رفته، اقدام ارزشمندی که برای آحاد جامعه فراهم گشته است.
محسنی بندپی اشاره کرد: اطلاع رسانی و ظرفیت روابط عمومی ها و ارتقای دانش مردم در ابعاد مختلف نقش به سزایی در پیشبرد اهداف خواهد داشت. باید همراه سازی و اقناع سازی مردم را در کنار اقدامات باارزش در دستور کار قرار دهیم. موضوعی که ظرف سالهای قبل مغفول مانده است.
وی افزود: امروز اگر در استان تهران فاصله گذاری اجتماعی و رعایت پروتکلهای بهداشتی به ۷۰ درصد رسیده این مهم تنها با همت رسانه ها و تلاش روابط عمومی ها محقق شده، بی شک هر گاه مردم در مسائل مختلف اقناع و با دولت همراه شده اند، نقش راهبردی ما آسان تر به مرحله اجرا درآمده است. اساسا در این همراه سازی و جذب مشارکت مردم روابط عمومی ها نقش به سزایی دارند.
استاندار تهران در بخش دیگری از صحبت های خود با تاکید بر این که باید سرمایه اجتماعی با اقدامات همه جانبه افزایش پیدا کند اضافه کرد: ظرف سالهای قبل ما دولتی ها نتوانستیم آنطورکه شایسته است اقناع سازی و همراه سازی مردم را انجام دهیم. در استان تهران باتوجه به پیچیدگی هایی که در مدیریت و راهبری آن وجود دارد نقش اطلاع رسانی نقشی برجسته است و نیاز است که روابط عمومی ها در کنار رسانه ها به موضوع اطلاع رسانی و آگاه سازی مردم توجه ویژه ای داشته باشند.1400/03/03
09:06:04
5.0 / 5
630
تگهای خبر: دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۵
Fast Trip

فست تریپ

حمل فوری مسافر و کالا

fasttrip.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فست تریپ محفوظ است