رئیس كمیته محیط زیست شورای شهر تهران تاكید كرد

ضرورت نظارت كامل بر تشدید و كنترل قرنطینه های مرزی

ضرورت نظارت كامل بر تشدید و كنترل قرنطینه های مرزی به گزارش فست تریپ رئیس کمیته محیط زیست شورای شهر تهران ضمن اشاره به اینکه خبرهای نگران کننده ای درباره پاندمی کرونا در هند به گوش می رسد بر ضرورت نظارت کامل بر تشدید و کنترل قرنطینه های مرزی تاکید نمود.


به گزارش فست تریپ به نقل از ایسنا، سید آرش حسینی میلانی در دویست و هشتاد و نهمین جلسه شورای شهر تهران در تذکری اظهار داشت: شورا یک نهاد اجتماعی است و نباید نگاه سیاسی به آن داشت و باید فضا و فرصتی را فراهم نمود که بهترین نیروهای این آب و خاک در آن خدمت کنند. در واقع شوراها یکی از مهم ترین نمودهای دموکراسی بخصوص در سطح محلی هستند و امید داریم که مراجع بررسی کننده صلاحیت ها حداکثر رواداری را در بررسی تایید صلاحیت ها داشته باشند.
ایشان در ادامه ضمن اشاره به اینکه خبرهای نگران کننده ای درباره پاندمی کرونا در هند به گوش می رسد اظهار داشت: از دستگاههای مسئول تقاضا دارم نسبت به تشدید و کنترل قرنطینه های مرزی نظارت کاملی را داشته باشند.
وی ضمن اشاره به آلودگی هوای تهران اظهار داشت: سال جاری به علت شرایط اقلیمی و خشکی حاکم و کاهش ۴۰ درصدی بارندگی امکان دارد در اواخر فصل بهار و تابستان شاهد آلایندگی گرد و غبار باشیم و آلودگی ناشی از ازن بیشتر از سال قبل خواهد بود. پارسال ۳۴ روز آلایندگی ناشی از ازن را در تیر و مرداد داشتیم و به علت شرایط اجتناب ناپذیر کرونایی، طرح ترافیک را هم لغو می نماییم که در منطقه مرکزی احتمال افزایش آلایندگی ازن افزوده می شود.
میلانی اضافه کرد: باید به مسئله گردوغبار هم توجه کرد. در فرودین ماه با پدیده آلودگی مواجه شدیم و در حالیکه تعداد روزهای پاک پایتخت در فروردین ماه قابل توجه است سال جاری تنها دو روز هوای پاک داشتیم و با ۴ روز هوای ناسالم برای گروه های حساس مواجه بودیم که از کانون های غبارخیز اطراف تهران منتقل شده بود و هنوز غباری که از منطقه عراق و عربستان به کشور وارد می شود به تهران نرسیده و نیاز است تا کارگروه آلودگی هوا تشکیل و تمهیداتی در نظر گرفته شود.1400/02/05
22:46:30
5.0 / 5
1967
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
Fast Trip

فست تریپ

حمل فوری مسافر و کالا

fasttrip.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فست تریپ محفوظ است