فرماندار شهریار تاكید كرد

لزوم اجرای دقیق مصوبات و محدودیت های كرونائی در سطح شهرستان شهریار

لزوم اجرای دقیق مصوبات و محدودیت های كرونائی در سطح شهرستان شهریار به گزارش فست تریپ فرماندار شهریار با تاکید بر لزوم اجرای دقیق مصوبات و محدودیت های کرونائی در سطح شهرستان شهریار اظهار داشت: تمامی نهادها باید با حساسیت نسبت به اجرای مصوبات ستاد ملی، استانی و شهرستانی اقدام نمایند.نورالله طاهری در گفت و گو با ایسنا در تشریح وضعیت شیوع ویروس کرونا ویروس در شهرستان شهریار اظهارکرد: موج جدید کرونا در کشور به وقوع پیوسته و متاسفانه هم اکنون حدودا تخت های بیمارستانی شهرستان پر است. و افزایش تعداد آمار مبتلاشدن و بستری ناشی از این بیماری ادامه دارد.

وی اضافه کرد: بی شک محدودیت های تعیین شده توسط ستاد ملی مقابله با کرونا باید بصورت کامل اجرا شود که در سطح شهرستان بر روند اجرای مصوبات نظارت دقیقی اعمال شده البته در پروسه بازدیدهای میدانی، مشاهده شده که در بعضی نقاط شهرستان این مساله کامل اجرا نشده است. اساسا موضوع تعارف بردار نیست و با متخلفان برخورد خواهد شد.

فرماندار شهرستان شهریار افزود: دستورات ستاد کرونا استان بصورت مداوم به سازمان ها و نهادهای مختلف ابلاغ می شود. پس تمامی نهادها باید با حساسیت نسبت به اجرای مصوبات ستاد ملی، استانی و شهرستانی اقدام نمایند. تمامی دستگاه های مربوطه در این خصوص بدون هیچ نوع تعارفی موظف به اجرای محدودیت ها هستند و در این راه از همه امکانات برای اجرای محدودیت های ابلاغی در شهرستان استفاده خواهد شد و با به کارگیری تمامی ظرفیت اکیپ های بازرسی و نظارت با ساماندهی و هماهنگی معاونت سیاسی اجتماعی فرمانداری، اداره صمت، نیروی انتظامی و اتاق اصناف در سطح شهرستان برای کنترل این بیماری تلاش خواهیم کرد.

فرماندار شهرستان شهریار اشاره کرد: بطور قطع در این شرایط باید با رعایت دقیق پروتکلهای بهداشتی و رعایت بدون تعارف محدودیت ها توسط دستگاه های مختلف و افزایش پوشش واکسیناسیون و از همه مهم تر ادامه مشارکت و تعامل همگانی از این پیک عبور نماییم و بر این ویروس منحوس فائق آییم.

منبع:

1400/02/03
13:03:03
5.0 / 5
470
تگهای خبر: دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۱
Fast Trip

فست تریپ

حمل فوری مسافر و کالا

fasttrip.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فست تریپ محفوظ است