فرماندار ویژه شهرستان ری عنوان كرد

انسجام دستگاهها برای جلوگیری از ساخت و سازهای بدون مجوز و تغییر كاربری اراضی زراعی درشهرستان ری

انسجام دستگاهها برای جلوگیری از ساخت و سازهای بدون مجوز و تغییر كاربری اراضی زراعی درشهرستان ری به گزارش فست تریپ فرماندار ویژه شهرستان ری از شکل گیری انسجام میان دستگاه های مختلف برای جلوگیری از ساخت و سازهای بدون مجوز در شهرستان ری آگاهی داد و اظهار داشت: با مدیریت، سلامت و تعهد کاری اعضای ستاد ساماندهی، پیشگیری و مقابله با ساخت و سازهای بدون مجوز شهرستان ری، در روزهای پایانی سال ۱۳۹۹ و ایام تعطیلات نوروز ۱۴۰۰ ساخت و ساز های بدون مجوز و تغییر کاربری اراضی زراعی به طور مطلوبی کنترل شد.


حسین توکلی در گفتگو با ایسنا، در تشریح روند مقابله با ساخت و سازهای غیر مجاز در سطح شهرستان ری اظهار داشت: بطور قطع راه اندازی سامانه صدور مجوز توسط دولت حرکتی اثرگذار برای پیشگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز و تغییرکاربری ها بوده است. در واقع در جهت کاهش ساخت و ساز غیر مجاز با تغییر لایحه قانون حفظ کاربری اراضی زراعی توسط دولت، برای سودجویان و متخلفان ساخت و ساز های غیرمجاز، جرم انگاری و مجازات لحاظ شده است.
وی ادامه داد: به حمدالله امروز با ایجاد تعامل بین بخشداران، شهرداران، اداره جهاد کشاورزی، نیروی انتظامی و از همه مهمتر دستگاه قضایی شاهد انسجام و یکصدایی در برخورد با ساخت و سازهای غیر مجاز و تغییر کاربری اراضی کشاورزی در سطح شهرستان ری هستیم.
وی افزود: البته دستگاههای اجرایی باید در کنار جلوگیری و جلوگیری از ساخت و ساز غیرمجاز، تحقق شعار سال را هم در اولویت کار قرار دهند و هر جا که لازم باشد روند تولید را تسهیل کنند.
فرماندار ویژه شهرستان ری ضمن اشاره به روند ساخت و سازهای غیرمجاز توسط افرادی سودجو در بعضی شهرها تصریح کرد: این روند باید با جدیت دستگاههای اجرایی رصد و با نظارت های مستمر آنان متوقف و از هر گونه تغییر کاربری اراضی زراعی و تخریب و تعرض به اراضی ملی جلوگیری شود. با مدیریت، سلامت و تعهد کاری اعضای ستاد ساماندهی، پیشگیری و مقابله با ساخت و سازهای غیر مجاز شهرستان ری، در روزهای پایانی سال ۱۳۹۹ و ایام تعطیلات نوروز ۱۴۰۰، ساخت و ساز های غیرمجاز و تغییر کاربری اراضی زراعی به صورت مطلوبی کنترل شد و امیدواریم این روند اثربخش ادامه پیدا کند.
منبع:

1400/01/30
14:37:48
5.0 / 5
1035
تگهای خبر: تولید , دستگاه , ساخت و ساز
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
Fast Trip

فست تریپ

حمل فوری مسافر و کالا

fasttrip.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فست تریپ محفوظ است