ساخت مسیر دوچرخه از باغ گیاه شناسی تا مترو ایران خودرو

ساخت مسیر دوچرخه از باغ گیاه شناسی تا مترو ایران خودرو به گزارش فست تریپ معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه ۲۲ تهران از ساخت مسیر دوچرخه ای به طول ۳۷۰۰ متر از درب شرقی باغ گیاه شناسی تا مترو ایران خودرو اطلاع داد.


به گزارش فست تریپ به نقل از ایسنا، مریم نخعی پور، معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه ۲۲ تهران ضمن اعلام خبر آغاز عملیات عمرانی ساخت مسیر دوچرخه باغ گیاه شناسی - مترو ایران خودرو، توضیح داد: این مسیر از درب شرقی باغ گیاه شناسی که بعنوان یکی از اماکن تفریحی بزرگ در منطقه ۲۲ شناخته می شود، شروع و از مسیرهای خیابان هشتم، محله سرو آزاد، بلوار گیاه شناسی، خیابان هجدهم، بلوار آیت الله تهرانی، خیابان سلامت، میدان پارالمپیک عبور می کند و در پایان به مترو ایران خودرو ختم می شود.
او ضمن اشاره به طول ۳ هزار و ۷۰۰ متری این مسیر دوچرخه، اظهار داشت: تاییدیه های مسیر دوچرخه باغ گیاه شناسی - مترو ایران خودرو در اوایل سال ۱۳۹۹ دریافت شد. بعد از برگزاری مناقصه و اعلام شرکت پیمانکار برنده، عملیات اجرایی آن طی چند روز اخیر از محدوده خیابان هشتم و بلوار گیاه شناسی شروع شد.
نخعی پور با اشاره به اینکه عرض این مسیر دوچرخه برابر با دو و نیم متر (عرض استاندرد) است، افزود: این مسیرهای دوچرخه جهت بسترسازی، ترویج سفرهای غیرموتوری، توسعه و بهبود مسیرهای دوچرخه و ایجاد شبکه ای یکپارچه جهت دوچرخه سواری در سطح منطقه ۲۲ تهران (طبق اسناد بالادستی) اجرا می شوند. تمامی مسیرهای دوچرخه از نوع تفکیک شده از مسیر سواره رو و پیاده رو هستند و به صورت اصلاح هندسی این کار انجام می شود.
به گزارش شهر؛ معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه ۲۲ تهران در انتها ضمن اعلام در دستور کار قراردادن اتصال تمامی ایستگاه های مترو در منطقه ۲۲ به مراکز جاذب سفر در محدوده، اظهار داشت: بعد از این پروژه هم اتصال باغ گیاه شناسی به مترو وردآورد در دستور کار مطالعاتی قرار دارد که در سال آینده عملیات عمرانی آن آغاز خواهد شد.1399/12/20
18:29:28
0.0 / 5
2634
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۲
Fast Trip

فست تریپ

حمل فوری مسافر و کالا

fasttrip.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فست تریپ محفوظ است