رییس كمیسیون حمل و نقل شورای شهر تهران:

تكمیل مترو به ۲۰۰ هزار میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد

تكمیل مترو به ۲۰۰ هزار میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد فست تریپ: رئیس کمیسیون حمل و نقل شورای شهر تهران تکمیل مترو را نیازمند تامین اعتبار 200 هزار میلیاردی خواند.


به گزارش فست تریپ به نقل از ایسنا، در بررسی تبصره های بودجه در نوبت پس از ظهر دویست و هفتاد و ششمین جلسه شورا شهری تهران، شهربانو امانی پیشنهادی درباب تبصره ۴ و در امتداد نهادینه کردن بحث TOD ارائه داد و اظهار داشت: در این تبصره پیشنهاد ما اضافه کردن صدور پروانه و گواهی و در نظر گرفتن ایستگاه های بی آر تی و شعاع ۳۰۰ متری است.
محمد علیخانی نیز در این خصوص اظهار داشت: اگر قرار باشد درآمد های در شعاع ۳۰۰ متری درباب ایستگاه های حمل و نقل عمومی جدی گرفته نشود نوشتن این برنامه چه فایده ای دارد و امروز هم چیزی قرار نیست از جایی کم شود. منتهی نکاتی که اضافه شده بحث بی ار تی و گواهی بود. اگر شورا مصمم است باید طرح تفصیلی اصلاح گردد تا نهایتا بتوانیم توسعه حمل و نقل عمومی بوسیله همین منابع تامین گردد.
رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران افزود: ما ۲۰۰ هزار میلیارد تومان برای تکمیل شبکه مترو اعتبار نیاز داریم و اگر با همین روند کنونی پیش رویم یعنی ۳۵۰۰ میلیارد در سال اعتبار تخصیص یابد تا بیست سال آینده تکمیل نخواهد شد. در صورتیکه اگر در شعاع ۳۰۰متری ایستگاه های حمل و نقل عمومی هر درامدی حاصل شود به توسعه حمل و نقل عمومی اختصاص پیدا کند مشکلات حل می شود.
منبع:

1399/12/10
22:34:05
0.0 / 5
2490
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
Fast Trip

فست تریپ

حمل فوری مسافر و کالا

fasttrip.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فست تریپ محفوظ است