مدیر عامل شركت شهر سالم:

كارگران سازمان پسماند و رانندگان حمل و نقل عمومی در اولویت واكسن كرونا قرار گیرند

كارگران سازمان پسماند و رانندگان حمل و نقل عمومی در اولویت واكسن كرونا قرار گیرند مدیر عامل شرکت شهر سالم اظهار داشت: واکسینه کردن گروه های در خطر به صورتی به مفهوم واکسینه کردن سایر جامعه هم هست، چونکه اگر افراد در معرض خطر بیشتر واکسینه شوند امکان سرایت به سایر جامعه وجود ندارد.


به گزارش فست تریپ به نقل از ایسنا، حمید چوبینه درباره واکسیناسیون پرسنل بهشت زهرا(س) اظهار داشت: یکی از تقاضاهای اصلی ما این بود که در کنار کادر درمان که در اولویت دریافت واکسن هستند، نیروهای بهشت زهرا نیز در همان سطح از اولویت قرار گیرند. بر طبق اصلاحاتی که سازمان نظام پزشکی ارائه کرد، اولویت هایی را با دقت نظر مشخص کردند، اما اگر قسمت هایی از قلم افتاده، باید اصلاحات را در آن انجام دهند که یکی از این اولویت ها کارکنان سازمان بهشت زهرا هستند.
وی اضافه کرد: در مرحله بعدی کسانی که با پسماندهای عفونی در ارتباط هستند که کارگران محترم سازمان پسماند در سطح تهران و سایر شهرهای کشور را شامل می شوند در اولویت قرار گیرند. رانندگان اتوبوس، مترو و تاکسی که مواجه زیادی با مردم دارند نیز باید در اولویت دریافت قرار گیرند.

چوبینه با تاکید بر اینکه واکسینه کردن گروه های در خطر به صورتی به مفهوم واکسینه کردن سایر جامعه است، اظهار داشت: چونکه اگر افراد در معرض خطر بیشتر واکسینه شوند امکان سرایت به سایر جامعه وجود ندارد.

وی درباره واکسیناسیون پرسنل بهشت زهرا توسط شرکت شهر سالم اظهار داشت: این اقدام توسط وزارت بهداشت انجام می شود و اگر از ما کمک بخواهند حتما همکاری می نماییم. ما در بهشت زهرا یک پایگاه بهداشتی و درمانی مستقر داریم و هر زمان که وزارت بهداشت و درمان بخواهد کار را به ما بسپارد و یا کارشناس های خودرا بفرستد؛ در بهشت زهرا امکان انجام برقرار است.

مدیرعامل شرکت شهر سالم اضافه کرد: بعد از اطلاع رسانی ها وزارت بهداشت نسبت به این کار توجه بیشتری نشان داد و اعلام نمودند که کارکنان بهشت زهرا در اولویت است. دکتر رئیسی در صحبت های هفته گذشته خود اعلام نمود که بهشت زهرا در فهرست اولویت های دریافت واکسن قرار دارد.

چوبینه درباره اینکه آیا نیازی به مصوبه شورای شهر برای انجام واکسیناسیون وجود دارد؟ اظهار داشت: تابع سیاست های کلی کشور هستیم. اگر ضرورتی اعلام گردد و مجوزهای قانونی برای ما صادر شود این امکان را داریم که نسبت به آن اقدام نماییم و در کنار سایر نهادهای کشور برای واردات کمک نماییم. مطلب جدیدی در این زمینه نشنیده ام، اما خواسته ما این است که نیروهای حوزه پسماند و کارگرانی که به جمع آوری زباله های عفونی اقدام می کنند، رانندگان اتوبوس و مترو و رانندگان تاکسی نیز در اولویت دریافت واکسن کرونا قرار گیرند.

مدیرعامل شرکت شهر سالم با اعلان اینکه شاهد افزایش آمار بیماران کرونائی در ایام اخیر هستیم درخواست کرد: باید هوشیار باشیم و با رعایت پروتکل ها از رفتارهایی که خطر بیماری را بیشتر می کند پرهیز نماییم.
1399/12/10
14:52:12
0.0 / 5
2236
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
Fast Trip

فست تریپ

حمل فوری مسافر و کالا

fasttrip.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فست تریپ محفوظ است