تداوم تنفس هوای مطلوب در پایتخت

تداوم تنفس هوای مطلوب در پایتخت به گزارش فست تریپ برپایه اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، کیفیت هوای پایتخت امروز (۴ اسفندماه) در محدوده قابل قبول دارد و تداوم این شرایط دور از انتظار نخواهد بود.به گزارش فست تریپ به نقل از ایسنا، پیشبینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران نشان داده است که در صبحگاه امروز (۴ اسفند ماه) در مناطق پرتردد کیفیت هوا در محدوده ناسالم برای گروه های حساس قرار گرفته که ناشی از عدم وزش باد مؤثر و افزایش تردد خودرو ها است.

طی روز هم با افزایش تندی باد شرایط مناسب جهت پراکندگی آلاینده ها فراهم خواهد شد. با تداوم این شرایط جوی تا اواخر وقت، برقراری وضعیت قابل قبول در بیشتر مناطق پایتخت پیشبینی می شود.

صبح فردا (۵ اسفند ماه) افزایش غلظت آلاینده ها سبب کاهش کیفیت هوا در مناطق پرتردد خواهد شد که عموما ناشی از افزایش ترافیک، کاهش تندی باد و انباشت آلاینده ها طی ساعات گذشته است.

به تدریج با رشد ناپایداری جوی همراه با وزش باد نسبتا شدید در بیشتر ساعات بعدازظهر، پراکندگی آلاینده ها و بهبود کیفیت هوا دور از انتظار نخواهد بود. تداوم این شرایط جوی تا اواخر وقت فردا (۵ اسفند ماه) پراکندگی آلاینده ها و برقراری وضعیت قابل قبول در بیشتر مناطق را به دنبال خواهد داشت.

به گزارش فست تریپ به نقل از ایسنا، آلاینده شاخص هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته «دی اکسید نیتروژن» با میانگین ۶۱ بود و هوای پایتخت در شرایط قابل قبول قرار داشت. آلاینده شاخص الان «ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون» با میانگین ۸۲ است و کیفیت هوای پایتخت در شرایط قابل قبول قرار دارد.

منبع:

1399/12/04
13:49:19
0.0 / 5
2255
تگهای خبر: ترافیك , تردد , خودرو , شركت
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۱
Fast Trip

فست تریپ

حمل فوری مسافر و کالا

fasttrip.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فست تریپ محفوظ است