فرماندار ویژه شهرستان ری خبر داد

گام موثر شهرستان ری در مقابله با قاچاق

گام موثر شهرستان ری در مقابله با قاچاق به گزارش فست تریپ فرماندار ویژه شهرستان ری با تکیه بر گام موثر شهرستان ری در مقابله با قاچاق کالا و ارز از ثبت ۲۲۰۰ انبار سطح شهرستان در سامانه جامع انبارها اطلاع داد.


حسین توکلی کجانی در گفتگو با ایسنا، ضمن اشاره به ظرفیت های گسترده شهرستان ری در تولید و وجود شهرک های صنعتی گسترده در سطح این شهرستان اظهار داشت: بیشترین انبارهای کشور و سردخانه های استان تهران در شهرستان ری مستقر هستند. بدون شک برای مقابله با قاچاق کالا نیازمند ثبت تمامی انبارها در سامانه جامع هستیم تا بدین سان مسیر ورود کالا به کشور و نحوه توزیع آن به روشنی مشخص باشد.
وی ادامه داد: در سطح شهرستان ری با هدف مقابله با قاچاق کالا و ارز توانسته ایم تعداد زیادی از این انبارها را در سامانه به ثبت برسانیم تا گام بلند و موثری در این عرصه برداشته باشیم بنابراین الان ۲۲۰۰ انبار در سامانه جامع انبارها ثبت شده است و به صورت متناوت کالاهای درون آن توسط بازرسان رصد می شود.
وی تصریح کرد: ثبت انبارها در سامانه جامع انبارها و استقرار پلیس امنیت اقتصادی نقش بسیار زیادی در کشف کالاهای قاچاق، احتکار، کم فروشی و سایر جرایم اقتصادی داشته است. نظارت و پایش انبارهای شهرستان ری در سال جهش تولید بیشتر از گذشته در دستور کار است و تمامی دستگاه ها باید با برنامه ریزی دقیق به این امر مهم بپردازند.
منبع:

1399/11/23
13:19:00
0.0 / 5
1896
تگهای خبر: تولید , دستگاه , صنعت , فروش
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۱
Fast Trip

فست تریپ

حمل فوری مسافر و کالا

fasttrip.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فست تریپ محفوظ است