معاون استاندار تهران:

روند مشخصی برای تعیین قیمت تخم مرغ در واحدهای بسته بندی وجود ندارد

روند مشخصی برای تعیین قیمت تخم مرغ در واحدهای بسته بندی وجود ندارد معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری تهران ضمن انتقاد از دستگاههای اجرایی برای کنترل قیمت تخم مرغ، اظهار داشت: روند مشخصی برای تعیین قیمت تخم مرغ در واحدهای بسته بندی وجود ندارد.


به گزارش فست تریپ به نقل از ایسنا، حشمت اله عسگری در جلسه ستاد تنظیم بازار استان تهران، اظهار داشت: ظرف دو هفته گذشته کمتر از ۵۰ درصد تخم مرغ تولیدی استان در قالب مقررات سازمان پشتیبانی از مصرف کنندگان به بازار ارائه شد و مابقی عرضه خارج از شبکه بوده است که همین عامل، نقش تاثیرگذاری در نوسان قیمت بوده است.
وی ادامه داد: متاسفانه رویه ای هم اکنون در بازار مرسوم شده که با بسته بندی های صورت گرفته، قیمت تخم مرغ را بگونه ای غیر معقول می افزایند و سازمان های مسئول هم باید با این رویه غلط مقابله کنند و با نظارت و قیمت مناسب از این دوگانگی در بازار جلوگیری نمایند. همانطوریکه که در جلسات به صورت مکرر تاکید گردیده است باید استفاده از نهاده های بخش کشاوری مستلزم تحویل تخم مرغ و عرضه آن در داخل شبکه قانونی توزیع باشد و درصورتیکه همکاری لازم صورت نگیرد دستگاههای نظارتی اقدام عاجل و اساسی را به عمل آورند.
وی با تکیه بر ضرورت نظارت بر قیمت کالاهای اساسی و نظارت دستگاههای ذیربط اضافه کرد: وضعیت قیمت نهادهای دامی با عنایت به نظارت های صورت گرفته مطلوب است و تاثیرات این مورد بطور قطع در بازار با نظارت و مدیریت خویش را نشان خواهد داد. بدون شک هیچ گونه صدمه ای به معیشت مردم در نتیجه اهمال دستگاههای ذیربط پذیرفتنی نیست.1399/10/17
23:51:37
0.0 / 5
2215
تگهای خبر: تولید , دستگاه
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۲
Fast Trip

فست تریپ

حمل فوری مسافر و کالا

fasttrip.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فست تریپ محفوظ است