كیفیت هوای پایتخت امروز در محدوده قابل قبول

كیفیت هوای پایتخت امروز در محدوده قابل قبول فست تریپ: بر طبق اعلام شركت كنترل كیفیت هوای تهران، كیفیت هوای پایتخت طی 24 ساعت گذشته و الان (17 آبان ماه) در محدوده قابل قبول قرار داشته است و پیش بینی می شود این شرایط طی روز نیز تداوم پیدا كند.به گزارش فست تریپ به نقل از ایسنا، برمبنای پیش بینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران، در اولین ساعات امروز (۱۷ آبان ماه) کیفیت هوای بیشتر مناطق در محدوده قابل قبول قرار گرفته که عمدتاً ناشی از شرایط جوی مساعد و پراکندگی آلاینده ها طی ساعات گذشته است.

طی روز نیز وزش باد مؤثر، افزایش ناپایداری جوی و رشد ابرناکی از تجمع آلاینده ها جلوگیری خواهدنمود همین طور پیش بینی می شود در اواخر وقت با تداوم این شرایط جوی و احتمال رگبار پراکنده در بعضی ساعات، غلظت ذرات معلق کاهش پیدا کند و به تبع آن کیفیت هوا در بیشتر مناطق در محدوده قابل قبول قرار گیرد.

در بامداد روز فردا (۱۸ آبان ماه) با آغاز تردد خودرو ها و برقراری جو آرام انتظار می رود غلظت آلاینده ها خصوصاً ذرات معلق در مناطق پرتردد افزایش یابد که برقراری شرایط نامطلوب کیفیت هوا را به دنبال خواهد داشت.

به تدریج با وزش باد مؤثر طی روز شرایط مناسب برای پراکندگی آلاینده ها و بهبود کیفیت هوا فراهم خواهد شد، هرچند در بعضی مناطق مستعد احتمال گسیل گرد و خاک دورازانتظار نخواهد بود. در اواخر وقت با کاهش تندی باد و افزایش ترافیک شامگاهی احتمال می رود در بعضی مناطق پرتردد کیفیت هوا در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس قرار بگیرد.

به گزارش فست تریپ به نقل از ایسنا، آلاینده شاخص هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته « ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون » با میانگین ۹۱ بود و هوای پایتخت در محدوده قابل قبول قرار داشت. آلاینده شاخص الان «ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون» با میانگین ۶۹ و کیفیت هوا در محدوده قابل قبول است.

منبع:

1399/08/17
19:20:09
5.0 / 5
2663
تگهای خبر: امداد , ترافیك , تردد , خودرو
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲
Fast Trip

فست تریپ

حمل فوری مسافر و کالا

fasttrip.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فست تریپ محفوظ است