محسن هاشمی:

شرایط هزینه كرد امور جاری شهرداری مهیا می شود

شرایط هزینه كرد امور جاری شهرداری مهیا می شود فست تریپ: رئیس شورای اسلامی شهر تهران معتقد می باشد تصویب لایحه محرك اقتصادی در شرایطی كه بتواند درآمد شهرداری را برای هزینه كرد در امور جاری افزایش دهد، حركت مثبتی بوده است.


به گزارش فست تریپ به نقل از مهر، محسن هاشمی، رئیس شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به تاثیر تصویب لایحه محرک اقتصادی بر وضعیت درآمد شهرداری تهران در شرایط شیوع ویروس کرونا اظهار داشت: عمدتاً اطلاعات من درباره شهرسازی نسبت به خواهران و برادرانی که در شورا هستند کمتر است؛ اما صحبت آقای شهردار و تیم اقتصادی شان این بود که با این لایحه امیدوار هستیم فعالیت در شهر مقداری بیشتر شود.

رئیس شورای شهر تهران افزود: این لایحه می تواند درآمد شهرداری را در حدی که امور رتق و فتق، نگهداری انجام و حقوق ها پرداخت گردد افزایش دهد، پس می تواند تصویب آن حرکت مثبت باشد. او با تاکید بر اینکه شهرداری تهران باید در این زمینه گزارش هایی را به شورا ارسال نماید، افزود: البته ۱۵ روز طول می کشد تا فرمانداری تایید کند. الان زمان ابلاغ آن برای اجراست؛ پس از اجرا باید ببینیم چه اتفاقی می افتد. هاشمی در پاسخ به این پرسش که این لایحه چه زمانی در فرمانداری به تصویب می رسد، اظهار داشت: معمولاً فرمانداری دو هفته وقت دارد تا نظر بدهد؛ فعلاً که به شورای شهر تهران نظری ندادند اما اگر ۱۴ روز بگذرد تصویب شده فرض می شود. رئیس شورای شهر تهران با تاکید بر این نکته که بنظر می رسد یک مقدار هم این مصوبات در جامعه درست مطرح نمی گردد، عنوان کرد: روزنامه ها یا صداوسیما بطور درستی به این مصوبات نمی پردازد؛ خصوصاً شبکه ۵ تهران که درست تبیین نمی کند و برنامه نمی گذارد که مردم متوجه شوند چه اتفاقی افتاده تا بر طبق آن آمده و فعال شوند. روزنامه همشهری و صداوسیما نیز باید نسبت به مصوبات شورا مقداری حساسیت بیشتری نشان دهند و موارد را باز کنند تا مردم بدانند چه اتفاقی رخ می دهد.


منبع:

1399/02/26
14:30:34
5.0 / 5
4497
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
Fast Trip

فست تریپ

حمل فوری مسافر و کالا

fasttrip.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فست تریپ محفوظ است