فرماندار شهرستان فیروزكوه اعلام كرد

شناسایی و پایش اقشار صدمه دیده كرونا در دستور كار فرمانداری فیروزكوه

شناسایی و پایش اقشار صدمه دیده كرونا در دستور كار فرمانداری فیروزكوه به گزارش فست تریپ فرماندار شهرستان فیروزكوه با تاكید بر اینكه درپی انتشار كرونا برخی اقشار صدمه دیده و نیازمند دریافت كمك های معیشتی هستند، اضافه كرد: شناسایی و پایش اقشار صدمه دیده كرونا در دستور كار فرمانداری فیروزكوه قرار گرفته است.


مهدی یوسفی جمارانی در گفتگو با ایسنا، گفت: برای کمک به اقشار صدمه دیده در اولین مرحله باید شناسایی آنها به شکلی دقیق انجام شود؛ بنابراین مدیران با پرهیز از موازی کاری با هدف سرعت بخشیدن در شناسایی و پالایش اطلاعات اقشار صدمه دیده با جدیت بیشتری باید عمل کنند. بدون شک در جهت کمک رسانی به نیازمندان و پشتیبانی از افرادی که در شرایط کنونی گرفتار ضرر و زیان شده اند، شناسایی و تشکیل بانک اطلاعاتی لازم است.
وی ادامه داد: مدیران دستگاه های اجرایی و حمایتی باید برای دستیابی به لیست نهایی فارغ از آداب و رسوم اداری با سرعت عمل بیشتری اقدام نمایند. در جهت کمک مومنانه مردم در پشتیبانی از اقشار صدمه پذیر، رزمایشی بر اساس اتحاد و انسجام و همدلی بوجود آمده است که با هماهنگی های صورت گرفته با امام جمعه شهرستان و ناحیه مقاومت بسیج سپاه به منظور متمرکز کردن مسایل اقتصادی با هدف هم افزایی، انسجام و پرهیز از موازی کاری کلیه اقدامات با محوریت این ستاد صورت خواهد گرفت.
وی افزود: بر همین مبنا با استفاده از همه ظرفیت ها می توان از کار پراکنده جلوگیری کرد و با یکپارچه سازی لیست های ادارات مختلف به فهرست نهایی دست یافت. بطور قطع حضور خیرین در پالایش داده ها و اطلاعات مربوط به شناسایی افراد نیازمند حائز اهمیت می باشد.
وی تصریح کرد: با محوریت فرمانداری و با حضور نمایندگانی از دفتر امام جمعه، ناحیه مقاومت بسیج، خیرین و تعداد کمی از ادارات، پایش و شناسایی نهایی صورت خواهد گرفت تا هر چه سریع تر وارد فاز عملیاتی کمک های اقتصادی و معیشتی شویم. دولت در جهت حمایت اقتصادی و معیشتی بسته های حمایتی مختلفی را در نظر گرفته است. همینطور تهیه لیستی از مجموعه مشاغلی که شامل بیمه بیکاری نمی شوند در حوزه های مختلف صنفی، صنعتی و کشاورزی باید در دستور کار قرار گیرد تا از ظرفیت های موجود در سطح ملی برای پشتیبانی از این اقشار بهره بگیریم.1399/02/06
14:24:41
5.0 / 5
4551
تگهای خبر: دستگاه , صنعت
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۲
Fast Trip

فست تریپ

حمل فوری مسافر و کالا

fasttrip.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فست تریپ محفوظ است