حجت اعلام كرد:

تعطیلی ناوگان حمل و نقل عمومی تهران منوط به ابلاغ دستور ستاد كرونا است

تعطیلی ناوگان حمل و نقل عمومی تهران منوط به ابلاغ دستور ستاد كرونا است به گزارش فست تریپ سرپرست معاونت حمل و نقل و ترافیك شهرداری تهران اعلام نمود: برابر مصوبات ستاد ملی مدیریت بیماری كرونا درباب فعالیت ناوگان حمل و نقل عمومی پایتخت تصمیم گیری خواهیم كرد.


به گزارش فست تریپ به نقل از ایسنا، یوسف حجت با اعلان اینكه "پیشنهاد تعطیلی ناوگان حمل و نقل عمومی شهر شامل مترو و اتوبوس، فردا (شنبه، ۹ فروردین) در ستاد مدیریت بیماری كرونا بررسی و درباب نحوه فعالیت آن تصمیم گیری خواهد شد"، اشاره كرد: شهرداری تهران برمبنای مصوبات این ستاد درباب تعطیلی ناوگان عموم شهر عمل خواهدنمود و تابحال مصوبه ای در خصوص تعطیلی ناوگان حمل و نقل عمومی تهران به شهرداری تهران ابلاغ نشده است.
وی اشاره كرد: هم اكنون فعالیت خط ۵ متروی پایتخت محدود شده و توقف اعزام قطارها از ایستگاه كرج تا هشتگرد نیز اجرا شده است.
بنا بر اعلام روابط عمومی معاونت حمل و نقل و ترافیك شهرداری تهران، سرپرست معاونت حمل و نقل و ترافیك شهرداری تهران تصریح كرد: باید تمامی ابعاد تعطیلی ناوگان حمل و نقل عمومی شهر تهران سنجیده شود برای اینكه هم اكنون مشاغلی هستند كه تعطیل نشده و كاركنان آن نیاز دارند تا با استفاده از این ناوگان به محل كارشان مراجعه كنند. از همین رو چنانچه حمل و نقل عمومی تعطیل شود، ممكنست بعضی از شاغلان كه لازم است در محل كار خود حضور یابند و امكان استفاده از خودروی شخصی ندارند با مشكل مواجه شوند.
منبع:

1399/01/08
23:41:37
5.0 / 5
4766
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
Fast Trip

فست تریپ

حمل فوری مسافر و کالا

fasttrip.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فست تریپ محفوظ است