در بسته اخبار اجتماعی فست تریپ بخوانید

از عملیات بارورسازی ابرها تا ضرر یارانه ۷۲هزارتومانی برای مردم

از عملیات بارورسازی ابرها تا ضرر یارانه ۷۲هزارتومانی برای مردم فست تریپ: ضرر یارانه 72هزار تومانی برای مردم، ترفند قاچاقچیان موادمخدر در مقابل كروناویروس، بودجه 30هزار میلیاردی شهرادی تهران، واكنش سازمان هواشناسی به بارورسازی ابرها، تحصیل 30 درصد دانش آموزان تهرانی در مدارس غیردولتی، اعزام هواپیمای اختصاصی برای بازگشت ایرانیان مقیم و... و. عناوین بعضی از مهم ترین اخبار امروز تحریریه اجتماعی ایسنا هستند.


به گزارش فست تریپ به نقل از ایسنا، بعضی از مهم ترین عناوین خبری تحریریه اجتماعی ایسنا در روز یكشنبه _۱۳ بهمن به دنبال می آید كه با كلیك بر روی تیتر خبرها می توانید به متن كامل آن دسترسی داشته باشید:
یارانه ۷۲ هزار تومانی به ضرر مردم است
سخنگوی ستاد شناسایی مشمولان بسته حمایت معیشتی ضمن انتقاد از مصوبه ادغام «یارانه نقدی» و «یارانه معیشتی» مطرح شده از طرف كمیسیون تلفیق مجلس، آنرا به ضرر یارانه بگیران اعلام نمود و اظهار داشت: تصمیم مجلس این طور است كه اگر تابحال خانوار یك نفره جمعاً ۱۰۵ هزار تومان یارانه نقدی و معیشتی دریافت می كرده، حال با این مصوبه ادغام ۷۲ هزار تومان دریافت می كند.
بارزترین لطمه های اجتماعی تهران
طرح گفت وگوی ملی خانواده كه سال قبل با همكاری معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری و انجمن جامعه شناسی ایران تدوین شد، این روزها آخرین مراحل فاز دوم اجرایی خود در استان های مختلف را می گذراند، در این میان اما مجری طرح گفت وگوی ملی خانواده با اشاره به اینكه اجرای این طرح برای مدت زمان دو ساله چندان تاثیری در بهبود روابط میان خانواده ها ندارد، می گوید: برای استمرار و تداوم آن معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری باید تصمیم گیری كند.
ترفند شوم قاچاقچیان موادمخدر در مقابل كروناویروس
به دنبال شیوع گسترده ویروس كرونا در جهان، مافیای مواد مخدر هم بیكار ننشست و با سوءاستفاده از شرایط، مبادرت به انتشار تبلیغاتی درباره تاثیر مخدر در درمان این بیماری مرموز كرد. ترفند شوم قاچاقچیان واكنش های مختلفی در فضای مجازی به دنبال داشت و حتی دستمایه طنز هم شد اما با این وجود رئیس انجمن درمانگران اعتیاد كشور بر ضرورت افزایش هوشیاری جامعه در مقابل تبلیغات دروغین مافیای موادمخدر تصریح كرد و اظهار داشت: هیچ كدام از مواد مخدر و مواد محرك برای درمان بیماری ها سفارش نمی شوند و اساسا عوارض ناشی از مصرف اینگونه مواد بمراتب بیشتر از عوارض بیماری اولیه است.
اعزام هواپیمای اختصاصی برای بازگرداندن ۸۰ ایرانی از چین/ قرنطینه ۱۴ روزه در هتل
رئیس مركز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت بهداشت از اعزام هواپیمای اختصاصی با تجهیزات قرنطینه برای بازگرداندن ۸۰ ایرانی مقیم چین به كشور آگاهی داد و اظهار داشت: این افراد پس از بازگشت به كشور در هتلی در تهران به مدت ۱۴ روز و با حضور تیم پزشكی و با امكانات كامل قرنطینه می شوند.
استقرار بخش های ایزوله منفی برای مقابله با ورود احتمالی "كرونا" به كشور
رئیس مركز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت با اشاره به تمهیدات بیمارستانی وزارت بهداشت برای نگهداری بیماران مبتلا به كرونای احتمالی، اظهار داشت: كروناویروس جدید هیچ درمان شناخته شده مستقیم و قطعی ندارد و همه مواردی كه برای درمان آن ادعا می شود، صرفا ادعا هستند.
محاسبه تعرفه خدمات پرستاران در گرو اصلاح نظام پرداخت
معاون پرستاری وزیر بهداشت ضمن تاكید بر ضرورت اصلاح نظام پرداخت به پرستاران، اظهار داشت: با اصلاح این ساختار، تعرفه گذاری خدمات پرستاران نیز به صورت خود به خودی محاسبه می شود.
بودجه ۳۰ هزار میلیاردی شهرداری تهران در سال آینده/ كاخ مرمر نیاز به افتتاح مجدد ندارد
رئیس شورای شهر تهران اعلام نمود كه بودجه سال ۱۳۹۹ شهرداری حدود ۳۰ هزار میلیارد تومان خواهد بود.
حناچی لایحه بودجه ۹۹ شهرداری تهران را تقدیم شورا كرد/ برنامه های خاص برای تهران ۱۴۰۰
شهردار تهران در یكصد و نود و پنجمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران لایحه بودجه سال آینده شهرداری تهران را تقدیم شورای اسلامی شهر تهران كرد.
اجرای اقدامات بهتر برای طرح ترافیك در صورت تصویب شورای ترافیك تهران
شهردار تهران با اشاره به این كه طرح ترافیك یك طرح كارشناسی است، اظهار داشت: هر اقدامی كه منجر به بهتر شدن طرح ترافیك باشد با تصویب شورای ترافیك تهران اجرا می گردد.
توصیه های یك دامپزشك درباب كروناویروس: ضرورت كنترل حیوانات وارداتی
یك دامپزشك حیات وحش با تاكید بر اینكه كروناویروس در میان حیوانات سراسر جهان شایع است، اظهار داشت: هم اكنون لازم است تمام حیواناتی كه از كشورهای مختلف چه بعنوان حیوان خانگی و چه بعنوان مصرف خوراكی وارد كشور می شوند از نظر وضعیت سلامتی بطور دقیق بررسی شوند ضمن اینكه روستاییانی كه با حیوانات اهلی سر و كار دارند نیز باید نسبت به بروز مشكلات تنفسی و سرماخوردگی در حیوانات خود حساس باشند.
واكنش سازمان هواشناسی به عملیات مجدد بارورسازی ابرها
مركز ملی تحقیقات و مطالعات باروری ابرها درحالی اعلام نموده است كه امسال هفت میلیارد تومان بودجه برای عملیات بارورسازی ابرها در نظر گرفته شده است و از دو هفته آینده این عملیات شروع می شود كه رئیس سازمان هواشناسی می گوید: بارورسازی ابرها شاید در حد بارش برای یك مزرعه پاسخگو باشد، اما به هیچ وجه در مقیاس شهر و كشور جوابگو نخواهد بود.
اما و اگرهای فعالیت باغ وحش ها
یك دامپزشك ضمن اشاره به دلیلهای فعالیت باغ وحش ها مانند آشنایی كودكان با حیات وحش، شروط غذا دادن به حیوانات در این مكان ها را شرح داد.
آخرین وضعیت استخدام معلمان حق التدریس و نهضتی ها/ استمرار خدمت ۱۱ هزار نفر از فرهنگیان
مدیركل امور اداری و تشكیلات وزارت آموزش و پرورش آخرین وضعیت استخدام معلمان حق التدریس و آموزشیاران نهضت سوادآموزی را شرح داد و اظهار داشت: به محض تعیین و ابلاغ سهمیه از طرف سازمان امور اداری و استخدامی، برگزاری آزمون برای آموزشیاران نهضت سوادآموزی و عملیات استخدام را آغاز می نماییم.
تحصیل ۳۰ درصد دانش آموزان تهرانی در مدارس غیردولتی
سخنگوی آموزش و پرورش شهر تهران اظهار داشت: ۴۵ درصد از مدارس تهران، مدارس غیر دولتی است و این مدارس حدود ۳۰ درصد از دانش آموزان این استان را تحت پوشش قرار می دهد.
جزئیات خسارت چندهزار میلیاردی سیل در سیستان و بلوچستان + نمودار
معاون آمادگی و مقابله سازمان مدیریت بحران كشور گزارشی از اقدامات انجام شده از طرف دستگاه های مختلف درپی سیل سیستان و بلوچستان و میزان خسارات ناشی از سیل را شرح داد.
به گزارش فست تریپ به نقل از ایسنا، پنج خبر پربازدید تحریریه اجتماعی ایسنا در روز یكشنبه_ ۱۳ بهمن ماه ۹۸ و تا لحظه مخابره این گزارش نیز به شرح زیر است:
یارانه ۷۲ هزار تومانی به ضرر مردم است
پایان ساخت بیمارستان ۱۰۰۰ تختخوابی در چین
اعزام هواپیمای اختصاصی برای بازگرداندن ۸۰ ایرانی از چین/ قرنطینه ۱۴ روزه در هتل
واكنش سازمان هواشناسی به عملیات مجدد بارورسازی ابرها
استقرار بخش های ایزوله منفی برای مقابله با ورود احتمالی "كرونا" به كشور
منبع:

1398/11/14
13:42:06
5.0 / 5
5848
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
Fast Trip

فست تریپ

حمل فوری مسافر و کالا

fasttrip.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فست تریپ محفوظ است