داشتن پروانه فعالیت وانت بار، شرط بهره مندی از سهمیه سوخت

داشتن پروانه فعالیت وانت بار، شرط بهره مندی از سهمیه سوخت به گزارش فست تریپ معاون حمل و نقل بار و كالای سازمان حمل و نقل و ترافیك اظهار داشت: مالكان وانت بارهای بنزین سوز برای دریافت پروانه فعالیت و بهره مندی از سهمیه سوخت به سامانه بارانه بازگشت كنند.


به گزارش فست تریپ به نقل از ایسنا، مهدی اسماعیل بیگی با بیان این مطلب، شرط بهره مندی وانت بارها از سهمیه سوخت را طبق مصوبه كارگروه تخصیص سوخت و ابلاغیه وزارت كشور، دریافت پروانه فعالیت دانست و از تمامی مالكان وانت بارهای بنزین سوز خواست برای ستاندن پروانه به سامانه بارانه بازگشت كنند.
وی اظهار داشت: تمهیدات لازم برای صدور پروانه فعالیت حدود 300 هزار ناوگان وانت بار بنزین سوز پلاك تهران انجام شده و مالكان محترم می توانند پروانه فعالیت خودرا از نشانی اینترنتی Baraneh.tehran.ir دریافت نمایند.

بنا براعلام روابط عمومی سازمان حمل و نقل و ترافیك شهرداری تهران، اسماعیل بیگی اضافه كرد: باتوجه به اجرای طرح سهمیه بندی ناوگان بنزین سوز از اواخر آبان ماه امسال، سهمیه سوخت وانت بارها بر طبق پیمایش تعلق گرفته و به همین دلیل ناوگان متقاضی فعالیت در بخش حمل و نقل عمومی بار باید با مراجعه به سامانه بارانه شهرداری تهران كه زیرمجموعه سیستم جامع حمل و نقل عمومی است، پروانه فعالیت بگیرند.
منبع:

1398/10/23
14:27:16
5.0 / 5
6379
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
Fast Trip

فست تریپ

حمل فوری مسافر و کالا

fasttrip.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فست تریپ محفوظ است