تنفس هوای مطلوب در تهران

تنفس هوای مطلوب در تهران به گزارش فست تریپ بر مبنای اعلام شركت كنترل كیفیت هوای تهران، كیفیت هوای پایتخت هم اكنون در شرایط سالم می باشد و پیشبینی می شود كه كیفیت مطلوب هوا در تهران تا فردا (۲۱ دی) كماكان ادامه داشته باشد.


به گزارش فست تریپ به نقل از ایسنا، پیشبینی های انجام شده در شركت كنترل كیفیت هوای تهران از آن حكایت می كند كه طی بامداد امروز (۲۰ دی) با كاهش تردد خودرو ها در روز تعطیل و شرایط مساعد جوی، كیفیت هوای پایتخت در محدوده سالم قرار می گیرد اما با این وجود عدم وزش باد مؤثر در بعضی مناطق پرتردد افزایش غلظت آلاینده ها و كاهش كیفیت هوا را به دنبال دارد.
بامداد فردا (۲۱ دی) با آغاز تردد خودرو ها در نخستین روز هفته شاهد افزایش غلظت ذرات معلق در بیشتر مناطق و كاهش كیفیت هوا بخصوص در مناطق پرتردد خواهیم بود. افزایش سرعت باد همراه با كاهش ابرناكی در بعضی ساعات بعد ازظهر شرایط مناسب برای پراكندگی آلاینده ها را فراهم می آورد و پیشبینی می شود كه در اواخر وقت فردا با وجود افزایش حجم ترافیك، تداوم وزش باد مؤثر سبب كاهش غلظت آلاینده ها و برقراری شرایط سالم در بیشتر مناطق شود.
بر مبنای اطلاعات شركت كنترل كیفیت هوای تهران، كیفیت هوای ۲۴ ساعت گذشته پایتخت منتهی به ۸ بامداد امروز با شاخص میانگین ۶۵ در شرایط سالم قرار داشت و كیفیت هوای الان هم با شاخص میانگین ۷۵ همچنان در شرایط سالم می باشد.1398/10/20
16:37:04
5.0 / 5
5535
تگهای خبر: امداد , ترافیك , تردد , خودرو
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵
Fast Trip

فست تریپ

حمل فوری مسافر و کالا

fasttrip.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فست تریپ محفوظ است