در گزارش فست تریپ عنوان شد

احتمال بازگشت دوچرخه های بی دود از فردا

احتمال بازگشت دوچرخه های بی دود از فردا به گزارش فست تریپ سرپرست معاونت حمل و نقل و ترافیك شهردارتهران اظهار داشت: احیانا از فردا دوچرخه های بی دود باردیگر به شهر تهران باز می گردند.به گزارش فست تریپ به نقل از مهر، از آغاز دی ماه مسئولیت پل های مكانیزه عابر پیاده به معاونت حمل و نقل واگذار شده است، خرابی های پیاپی خیلی از پل های مكانیزه عابر پیاده و افزایش هزینه های نگهداشت این پل ها سبب نارضایتی خیلی از شهروندان شده است. مسئولیت تازه این معاونت خواهد بود.
یوسف حجت رئیس سازمان ترافیك شهرداری تهران و سرپرست معاونت حمل و نقل درمورد علل پذیرش این مسئولیت جدید به خبرنگار مهر اظهار داشت: پل های عابر پیاده و مكانیزه مانند پیاده روها، یكی از مُدهای حمل و نقل هستند و ماهیتاً در حوزه كاری حمل و نقل قرار می گیرند كه پیش از این سازمان زیباسازی مسئولیت آنرا بر عهده داشت و مسئولیت پر دردسر و پرچالشی است بخصوص در شرایط فعلی كه نگهداشت آن، هزینه های بالایی دارد و با عنایت به تحریم ها، كار سخت و دشواری است اما پل های عابر پیاده به حوزه حمل و نقل مربوط می شد و باید این حوزه، آنرا مدیریت می كرد.
وی افزود: این واگذاری بدون جایگاه تبلیغات است كه آنرا به صورت داخلی حل می نماییم و بودجه نگهداشت آنرا تأمین خواهیم كرد.
حجت اضافه كرد: پل های مكانیزه در شهر را به چهار پهنه تقسیم كرده و هر پهنه را به یك پیمانكار واگذار می نماییم كه رقابت هم میان پیمانكاران وجود داشته باشد. پیمانكاران موظف می باشند در عمده روزهای سال، پل ها را سالم و تمیز در اختیار شهروندان قرار دهند كه این اتفاق احتیاج به زمان ۶-۵ ماهه دارد چونكه تا فرایند مناقصه، پهنه بندی و خرید تجهیزات و قطعه اتفاق بیفتد، باید صبر نماییم و امیدواریم اواسط سال آینده در این عرصه اتفاقات خوبی بیفتد.
وی در پاسخ به پرسش دیگری در مورد اینكه آیا مذاكرات شما با «بیدود» به نتیجه جدیدی رسیده است؟ اظهار داشت: امیدواریم اگر اتفاق جدیدی نیفتد، احتمالاً از فردا در روز «سه شنبه های بدون دود»، باردیگر دوچرخه های «بیدود» به تهران بازگردند البته این مورد صد درصدی نیست اما صحبت های لازم در این خصوص انجام شده است.


منبع:

1398/10/09
14:03:35
5.0 / 5
5962
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
Fast Trip

فست تریپ

حمل فوری مسافر و کالا

fasttrip.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فست تریپ محفوظ است