واكنش حناچی به خبرهای تغییر معاون ترافیك شهرداری تهران

واكنش حناچی به خبرهای تغییر معاون ترافیك شهرداری تهران به گزارش فست تریپ شهردار تهران درباره اخباری در خصوص تغییر معاون حمل و نقل ترافیك شهرداری تهران اظهار داشت: تغییرات طبیعی است ما دائما در حال تغییر هستیم و هر جا كه این تغییر لازم باشد آنرا انجام خواهیم داد.


به گزارش فست تریپ به نقل از ایسنا، پیروز حناچی در انتها مراسم یازدهمین دوره جشنواره پژوهش و نوآوری در مدیریت شهری در جمع خبرنگاران اظهار داشت: سهم پژوهش در بودجه كل كشور، نسبت به تولید ناخالص ملی 57 صدم درصد است. درشهرداری تهران این میزان به دو درصد رسیده اما مطمئنا در مقایسه با كشورهای پیشرفته این رقم كم است.
وی ادامه داد: در دوره هایی در مورد سهم پژوهش به یك و نیم درصد نزدیك شده ایم اما تلاش می نماییم این درصد بیشتر شود چون كه اگر بخواهیم در امر پژوهش بویژه پژوهش های كاربردی تحول ایجاد نماییم باید بیشتر از این هزینه نماییم.
وی در مورد اظهارات مدیر اجرایی معاینه فنی كشور، درباره عدم برخورد شهرداری با خودرو های متخلف اظهار داشت: در این حوزه مكاتبه ای دریافت نكردم اما بعدا این مورد را بررسی می نماییم و اطلاع رسانی صورت خواهد گرفت.
شهردار تهران درباره تغییرات در معاونت امور مناطق با عنایت به اینكه قرار بود در اصلاح چارت شهرداری این معاونت حذف شود اظهار داشت: هر وقت این انتصاب را انجام دادیم جای طرح این سوال خواهد بود.
وی درباره ی ایجاد شفافیت حقوق مدیران شهرداری هم تصریح كرد: شهرداری جزء اولین دستگاههایی است كه این اطلاعات را عنوان نمود و تمام تلاش مان این بوده كه اطلاعات واقعی را منتشر نماییم.
شهردار تهران در پاسخ به سوال دیگری در مورد ضیافت شام اعضای شورایعالی استان ها كه به دعوت شهردار تهران یك روز پیش از برگزاری انتخابات هیات رئیسه این شورا برگزار شد، اظهار داشت: رقم 3 میلیون تومان هدیه به اعضای شورا رقم دقیقی نیست طبیعی است كه شورایعالی استان ها را وقتی به اراضی عباس آباد دعوت می نماییم هدایایی هم بدهیم این كار معمول است و وقتی ما هم به استان ها می رویم اتفاق می افتد. بطور قطع به حاشیه كشاندن این مراسم كار زشتی است.
حناچی درباره ی حاشیه نشینی تهران و وظایف شهرداری در این راستا هم اظهار داشت: حاشیه نشینی از نفوذ حریم شهر تهران خارج می شود. ما در این مورد كنترل نداریم و توسط وزارت كشور به آن رسیدگی می شود. این كار بطور قطع نیازمند هماهنگی ملی و محلی است.
حناچی در پاسخ به این سؤال كه چند درصد آثار این جشنواره در مجموعه مدیریت شهری مورد بهره برداری قرار می گیرد اظهار داشت: اگر پذیرش ها از جنس كاربردی باشد تلاش خواهیم كرد كه مورد استفاده قرار گیرد. در 350 اثر پیشنهاد شده باید دید چقدر شرایط كاربردی شدن را دارند. از آنجائیكه ما همه این پژوهش ها را سفارش نداده ایم طبیعتا نمی توانند همگی این شرایط را داشته باشند. اما بدون شك برگزاری این جشنواره در غیر پژوهش تأثیر گذار خواهد بود.1398/09/23
18:01:17
5.0 / 5
5680
تگهای خبر: ترافیك , تولید , خودرو , دستگاه
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
Fast Trip

فست تریپ

حمل فوری مسافر و کالا

fasttrip.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فست تریپ محفوظ است