بهسازی 60 كیلومتر از طول مسیرهای خطوط اتوبوس تندرو

بهسازی 60 كیلومتر از طول مسیرهای خطوط اتوبوس تندرو به گزارش فست تریپ معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران اعلام نمود: طول مسیرهای بهسازی شده در خطوط اتوبوس تندرو(بی آر تی)شهر تهران به شصت كیلومتر رسید.


به گزارش فست تریپ به نقل از ایسنا، مهندس صفا صبوری دیلمی معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران در تشریح اقدامات انجام شده به منظور بهسازی خطوط اتوبوس تندرو(بی آر تی) از بهسازی 60 كیلومتر از طول خطوط 1، 4، 7 و جمهوری- بهارستان آگاهی داد.
مهندس صبوری با بیان آنكه تابحال بیشتر از 11 هزار مترمربع از سطح خطوط مذكور تحت اجرای عملیات موج گیری قرار گرفته است، تصریح كرد: روسازی بیشتر از 54 هزار مترمربع از سطح خطوط 1، 4، 7 و جمهوری- بهارستان ضمن تراش و روكش كلی مرمت شده است.
وی با تاكید بر اینكه اجرای اقدامات ترمیمی در خطوط بی آر تی پایتخت با بهره گیری از تكنولوژی های جدید روسازی معابر صورت می پذیرد، خاطرنشان ساخت: بعنوان مثال عملیات تثبیت و اصلاح بستر در ایستگاه های خط 10 بی آر تی، با استفاده از بتن الیافی صورت پذیرفته و به كارگیری قطعات پیش ساخته بتنی در بهسازی ایستگاه ها نیز در دستور كار قرار دارد.
بنا براعلام روابط عمومی معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، وی ادامه داد: میزان آسفالت پخش و اجرا شده در پروژه بهسازی خطوط بی آر تی، حدود 8 هزار و 500 تن است.
منبع:

1398/09/19
22:04:14
5.0 / 5
6154
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۴
Fast Trip

فست تریپ

حمل فوری مسافر و کالا

fasttrip.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فست تریپ محفوظ است