عضو شورای شهر تهران:

مردم صف خود از آشوب گران جدا كردند

مردم صف خود از آشوب گران جدا كردند به گزارش فست تریپ عضو شورای شهر تهران اعلام نمود كه در حوادث اخیر مردم صف خویش را از آشوبگران جدا كردند.


به گزارش فست تریپ به نقل از ایسنا، محمد میرلوحی بامداد امروز در حاشیه جلسه علنی شورای شهر تهران با حضور در جمع خبرنگاران با بیان این كه ملت ما استحقاق استفاده از یك دموكراسی پایدار را دارند و مردم نشان داده اند كه پیشرو در گفتمان و گفتگو هستند، اظهار داشت: متاسفانه شاهدیم كه گاهی یك سری مطالبات مدنی به واسطه برخی اشتباهات تبدیل به محلی برای فرصت طلبی عده ای می شود.
وی با بیان این كه ما در منطقه مزاحمینی داریم، اضافه كرد: منطقه ای داریم كه سبب می شوند در چنین فضای مطالبات مردمی به اغتشاش و آشوب كشیده شود اما باید این دو، صفشان از یكدیگر جدا شوند و باید برای این مورد فكری كرد تا مردم مجال گفتن حرف هایشان را داشته باشند.
میرلوحی با بیان این كه مردم در دی ماه سال 96 و در حوادث اخیر به خوبی صف خویش را از اغتشاشگران جدا كردند بگونه ای كه اجازه فرصت طلبی به سودجویان را ندادند، اظهار داشت: از مردم تشكر می نماییم كه به صورت كاملا مسالمت آمیز حرفشان را زدند و صفشان را از افرادی كه قصد اغتشاش داشتند جدا كردند.
این عضو شورای شهر تهران با بیان این كه ما امروز در سطح شهر تهران و حتی در كل كشور با مشكل كمبود اتوبوس مواجه هستیم آن وقت عده ای به نام مردم و با نفوذ در صف مردم اتوبوس ها را به آتش می كشند، اظهار داشت: مردم باید بدانند كه امروز مدیریت شهری همه تلاش خویش را برای رفع نیازهای شهری به كار بسته و نباید اجازه دهند عده ای به نام مطالبات مردمی به امكانات شهری خسارت وارد كنند.
1398/09/03
23:19:24
5.0 / 5
5259
تگهای خبر: اتوبوس , امداد , شورای شهر
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۴
Fast Trip

فست تریپ

حمل فوری مسافر و کالا

fasttrip.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فست تریپ محفوظ است