در گفت وگو با فست تریپ اعلام شد

نرخ كرایه حمل و نقل عمومی تهران بدون تغییر

نرخ كرایه حمل و نقل عمومی تهران بدون تغییر به گزارش فست تریپ معاون استاندار تهران از سازمان تاكسیرانی و دستگاه های متولی خواست كه با عنایت به عدم تغییر نرخ كرایه ها بر نرخ كرایه ها نظارت دقیق داشته باشند و با تخلفات احتمالی برخورد قانونی داشته باشند.


محمد تقی زاده در گفتگو با ایسنا، اظهار داشت: سازمان های تاكسیرانی چه در شهر تهران و چه در سایر شهرستانهای سطح استان تهران مكلف هستند نظارت دقیقی بر نرخ كرایه تاكسی ها داشته باشند و با تخلفات احتمالی برخورد قانونی داشته باشند.
وی اضافه كرد: در مورد تاكسی های اینترنتی هم مقرر شده است در قالب قیمت های مصوب وزارت كشور كه اعلام می شود كرایه دریافت نمایند كه ما درحال پیگیری این مورد هستیم. سایر ناوگان حمل و نقل عمومی همانند اتوبوس ها هم كه گازوئیلی هستند با عنایت به اینكه تغییری در قیمت گازوئیل نداشته ایم طبیعتا قیمت ها ثابت هستند.
وی افزود: تاكسی ها ماهانه از سهمیه 400 لیتری بهره مند شده اند بر همین مبنا از نظر ما نباید قیمت نرخ تاكسی ها تغییری داشته باشد اما اگر تقاضا و یا استدلالی برای تغییر نرخ كرایه ها باشد حتما در شورای ترافیك استان تهران بررسی خواهیم كرد.
منبع:

1398/08/25
01:50:22
5.0 / 5
5952
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۴
Fast Trip

فست تریپ

حمل فوری مسافر و کالا

fasttrip.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فست تریپ محفوظ است