هوای تهران همچنان نامطلوب است

هوای تهران همچنان نامطلوب است به گزارش فست تریپ بر مبنای اعلام شركت كنترل كیفیت هوای تهران با تداوم پایداری جو در طول امروز (۲۱ آبان ماه) شرایط برای پراكندگی آلاینده ها محدود می شود و انتظار می رود در مناطق پرتردد كیفیت هوا در وضعیت نامطلوب باقی بماند.به گزارش فست تریپ به نقل از ایسنا نتایج حاصل از پیشبینی های انجام شده در شركت كنترل كیفیت هوا از آن حكایت می كند كه در اولین ساعات امروز (۲۱ آبان) با برقراری جو آرام و پایدار همراه با غبار صبحگاهی و با آغاز تردد خودرو ها شاهد افزایش ذرات معلق خواهیم بود و كیفیت هوا در بیشتر مناطق در شرایط ناسالم قرار خواهد گرفت.

با تداوم پایداری جو در طول روز شرایط برای پراكندگی آلاینده ها محدود می شود و انتظار می رود در مناطق پرتردد كیفیت هوا در وضعیت نامطلوب باقی بماند. با افزایش ترافیك شبانگاهی شهر تهران بر غلظت ذرات معلق افزوده و كاهش كیفیت هوا در اغلب مناطق پیشبینی می شود. باآنكه در ساعات پایانی امروز با افزایش نسبی سرعت باد و پراكندگی آلاینده ها، بهبود نسبی كیفیت هوا دور از انتظار نخواهد بود.

با كاهش سرعت باد و برقراری جو آرام و پایدار تا صبحگاه فردا (۲۲ آبان) همزمان با آغاز تردد خودرو ها غلظت ذرات معلق افزایش می یابد و پیشبینی می شود در بیشتر مناطق كیفیت هوا در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس قرار بگیرد. در طول روز هم با تداوم شرایط پایدار جوی، انباشت آلاینده ها در مناطق پرتردد سبب می شود كیفیت هوا در شرایط نامطلوب باقی بماند.

در ساعات اوج ترافیك هم احتمال می رود در بیشتر مناطق پایتخت كیفیت هوا در وضعیت نامطلوب قرار بگیرد، هرچند با وزش نسبی باد در اواخر وقت فردا تا حدودی از غلظت آلاینده ها كاسته خواهد شد.

بر اساس اعلام شركت كنترل كیفیت هوای تهران میانگین كیفیت هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته ۱۳۳ و هوا در شرایط ناسالم برای گروه های حساس بود. این شاخص الان ۱۲۵ و هوا در شرایط ناسالم برای گروه های حساس است.
1398/08/21
14:44:42
5.0 / 5
5880
تگهای خبر: ترافیك , تردد , خودرو , شركت
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
Fast Trip

فست تریپ

حمل فوری مسافر و کالا

fasttrip.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فست تریپ محفوظ است