وزش باد شدید در تهران

وزش باد شدید در تهران به گزارش فست تریپ بر مبنای اعلام شركت كنترل كیفیت هوای تهران، وزش باد شدید طی برخی ساعات امروز (۴ مهر)، كاهش كیفیت هوا و برقراری جوی غبار آلود در بعضی مناطق را به دنبال دارد.به گزارش فست تریپ به نقل از ایسنا، پیشبینی های انجام شده در شركت كنترل كیفیت هوای تهران نشان داده است كه طی بامداد امروز (۴ مهر) با افزایش تردد خودرو ها و حاكمیت جو آرام، شرایط برای تجمع آلاینده ها فراهم گردد و وضعیت كیفیت هوای برخی مناطق در شرایط نامطلوب بخصوص برای گروه های حساس قرار گیرد.

به تدریج با رشد ناپایداری جوی و افزایش سرعت باد، پراكندگی آلاینده ها و بهبود نسبی كیفیت هوا دور از انتظار نیست همینطور وزش باد شدید در بعضی ساعات امروز (۴ مهر) گسیل گرد و خاك در مناطق مستعد را به دنبال دارد و انتظار می رود كه در این نواحی شاهد كاهش كیفیت هوا و برقراری جو غبار آلود باشیم.

كاهش میزان ناپایداری جوی طی امشب همزمان با ساعات اوج ترافیك، افزایش نسبی در غلظت آلاینده ها بخصوص در بعضی مناطق پرتردد را به دنبال دارد.

با تداوم این شرایط جوی تا اولین ساعات فردا (۵ مهر)، افزایش نسبی در غلظت ذرات معلق و برقراری شرایط نامطلوب كیفیت هوا بخصوص برای گروه های حساس در بعضی مناطق پایتخت پیشبینی می شود. همینطور در طول روز با تابش خورشید و افزایش دما احتمال شكل گیری آلاینده ازن و افزایش غلظت آن در ساعات بعد ازظهر وجود دارد ولی با عنایت به شرایط جوی از حد مجاز فراتر نمی رود.

در اواخر وقت فردا هم با افزایش حجم ترافیك غلظت آلاینده ها افزوده می شود و كاهش كیفیت هوا در بعضی مناطق پرتردد پیشبینی می شود.

بر اساس اطلاعات شركت كنترل كیفیت هوای تهران، كیفیت هوای ۲۴ ساعت گذشته پایتخت منتهی به ۸ بامداد امروز با شاخص میانگین ۶۴ در شرایط سالم قرار داشت و كیفیت هوای الان هم با شاخص میانگین ۶۶ همچنان در شرایط سالم می باشد.
1398/07/04
20:48:45
5.0 / 5
5564
تگهای خبر: امداد , ترافیك , تردد , خودرو
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴
Fast Trip

فست تریپ

حمل فوری مسافر و کالا

fasttrip.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فست تریپ محفوظ است