حناچی:

پل گیشا به فرسودگی كامل رسیده بود، طرح زیرگذر تا آخر سال به بهره برداری می رسد

پل گیشا به فرسودگی كامل رسیده بود، طرح زیرگذر تا آخر سال به بهره برداری می رسد به گزارش فست تریپ شهردار تهران با اشاره به اینكه پل گیشا دیگر مقاومت لازم را نداشت و به فرسودگی كامل رسیده بود، از اجرای طرحی بعنوان زیرگذر در ادامه بزرگراه جلال آل احمد همزمان با برداشته شدن پل گیشا اطلاع داد و اظهار داشت: تا زمانی كه پروژه به بهره برداری برسد مسیرهای جایگزین سنجیده شده است و تلاش می نماییم تا با همكاری مأموران پلیس راهور ترافیك این محدوده كاهش پیدا كند.


به گزارش فست تریپ به نقل از ایسنا، امروز (چهارشنبه) هشتمین جشنواره ملی مدیریت پروژه با حضور شهردار تهران، رئیس هیئت مدیره انجمن مدیریت پروژه ایران، دو تن از نمایندگان مجلس شورای اسلامی، رئیس دانشگاه تربیت مدرس و مدیرعامل مترو تهران در دانشگاه تربیت مدرس برگزار گردید.
در حاشیه این نشست پیروز حناچی، شهردار تهران در جمع خبرنگاران درباره مسدود شدن پل گیشا، اظهار نمود: پل گیشا در دهه پنجاه و به مناسبت بازی های آسیایی به صورت موقت ساخته شد و در طول این سال ها به صورت وصله پینه سرپا نگه داشته شد. این پل دیگر مقاومت لازم را نداشت و به فرسودگی كامل رسیده بود.
وی با اشاره به اینكه امنیت اصلی مهم می باشد و باید به آن توجه می شد، از اجرای طرحی بعنوان زیرگذر در ادامه بزرگراه جلال آل احمد همزمان با برداشته شدن پل گیشا اطلاع داد و اظهار داشت: مطمئناً اجرای این دو پروژه همزمان مشكلاتی برای شهروندان ایجاد خواهد كرد، بنابراین پیشبینی كرده بودیم اجرای این دو طرح همزمان با تعطیلی مدارس باشد و تلاش می نماییم بخشی از پروژه قبل از شروع سال تحصیلی به بهره برداری برسد.
شهردار تهران با اشاره به اینكه ۳۰ درصد حجم ترافیك تهران با شروع سال تحصیلی افزوده می شود، خاطرنشان كرد: تا زمانی كه پروژه به بهره برداری برسد مسیرهای جایگزین سنجیده شده است و تلاش می نماییم تا با همكاری مأموران پلیس راهور ترافیك این محدوده كاهش پیدا كند.
ایشان در ادامه از شهروندان تهران بابت مشكلات به وجود آمده عذرخواهی نمود و درباره زمان بازگشایی زیرگذر اظهار داشت: اساسا این پروژه زمان بندی دارد و تابحال هم ۳۵ درصد از مسیر اجرایی آن طی شده كه در زیر زمین بوده و برای مردم قابل رؤیت نیست.
حناچی همینطور تصریح كرد كه تا آخر امسال این پروژه به بهره برداری می رسد.
شهردار تهران در ادامه با اشاره به اینكه ۸۰ درصد آلودگی شهر تهران به واسطه استفاده از سوخت فسیلی است كه ۴۰ درصد آن مربوط به خودرو ها و مسافربرهای شخصی است، اظهار داشت: یكی از راهكارهایی كه برای كاهش آلودگی هوا اندیشیده شده است بحث محدودیت در عبور و مرور خودرو های شخصی است كه این زمانی به نتیجه می رسد كه فرایند حمل و نقل عمومی هم به درستی كار خویش را اجرا نماید.1398/03/30
21:20:17
5.0 / 5
6153
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۴
Fast Trip

فست تریپ

حمل فوری مسافر و کالا

fasttrip.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فست تریپ محفوظ است