پیشرفت۴۰درصدی پروژه راه اندازی زیرگذر كوی نصر

پیشرفت۴۰درصدی پروژه راه اندازی زیرگذر كوی نصر به گزارش فست تریپ معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران، از تسریع عملیات اجرایی پروژه راه اندازی زیرگذر كوی نصر در نتیجه رفع بعضی از محدودیت های ترافیكی اطلاع داد.


به گزارش فست تریپ به نقل از ایسنا، مهندس ایرج معزی كه در حاشیه بازدید میدانی از پروژه راه اندازی زیرگذر كوی نصر سخن می گفت، با بیان آنكه متعاقب توافقات انجام شده با پلیس راهور تهران بزرگ، امكان تردد تعداد بیشتری از ماشین آلات در پروژه فراهم گشته است، اضافه كرد: از این پس عملیات بتن ریزی سقف زیرگذر در طول روز هم صورت خواهد گرفت.
وی ضمن اعلام پیشرفت ۴۰ درصدی عملیات اجرایی پروژه راه اندازی زیرگذر كوی نصر، از انحراف مسیر خطوط اتوبوس تندرو در باند شمال به جنوب بزرگراه شهید چمران طی روزهای آتی اطلاع داد و اظهار داشت: هفته آینده یك فضای كارگاهی یكپارچه برای راه اندازی سقف زیرگذر در قسمت شمال به جنوب بزرگراه شهید چمران در اختیار مجریان پروژه قرار خواهد گرفت.
معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران، ضمن اعلام پیشرفت ۸۰ درصدی عملیات جابجایی و رفع معارضات تاسیساتی پروژه، از اتمام عملیات حفاری و لوله گذاری در ارتباط با راه اندازی شبكه جایگزین مخابرات و رفع این معارض تاسیساتی از جبهه غربی پروژه اطلاع داد و اظهار داشت: در حالیكه این شبكه آماده كابل كشی شده، بیشتر از ۶۰ درصد از طول شبكه جایگزین لوله ۸ اینچ گاز(معارض جبهه شرقی پروژه) حفاری و لوله گذاری شده است.
بنا بر اعلام روابط عمومی معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، به قول مهندس معزی، پیشرفت عملیات اجرایی پروژه در بخش راه اندازی شمع به حدود ۵۷ درصد و در بخش راه اندازی سقف زیرگذر به حدود ۲۳ درصد رسیده است. با بهره برداری از پروژه راه اندازی زیرگذر كوی نصر، یك مسیر زیرگذر با ۳ خط عبوری در هر یك از باندهای شمالی و جنوبی، جریان عبور و مرور در این تقاطع پرترافیك را به میزان قابل توجهی ساماندهی خواهد نمود.

دبیرخبر: سولماز خوان


1397/10/27
22:37:51
5.0 / 5
5646
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۴
Fast Trip

فست تریپ

حمل فوری مسافر و کالا

fasttrip.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فست تریپ محفوظ است