شهردار تهران:

مخالف رسانه ای كردن هر تخلف هستم، ارزیابی تدریجی معاونان

مخالف رسانه ای كردن هر تخلف هستم، ارزیابی تدریجی معاونان فست تریپ: شهردار تهران اظهار داشت: معاونان برپایه عملكرد ارزیابی می شوند و به دنبال تغییرات گسترده نیستم.به گزارش فست تریپ به نقل از مهر، محمدعلی افشانی در حاشیه جلسه علنی روز یكشنبه با اشاره به اینكه طی یكی دو روز آینده، كنفرانس خبری با اصحاب رسانه برگزار می كنم و به صورت مفصل برنامه های خویش را عرضه خواهم كرد اظهار داشت: اما از اولویت های من صدمه های اجتماعی همچون اعتیاد خواهد بود. همینطور بافت فرسوده یكی دیگر از محورهای مهمی است كه دنبال خواهیم كرد. مبحث صدمه های اجتماعی مورد تاكید مقام معظم رهبری است كه در برنامه های سال ۹۷ از اولویت های اصلی خواهد بود.
وی تصریح كرد: یكی دیگر از موضوعاتی كه به آن توجه می نماییم آلودگی هواست زیرا در یك سال قبل یك ماه دانش آموزان به علت آلودگی به مدرسه نرفتند و در این زمینه نوسازی ناوگان و حمل ونقل عمومی در دستور كار است و با عنایت به برنامه های رئیس جمهور در حوزه ناوگان حمل و نقل امیدواریم كمك های خوبی در این حوزه گرفته و ناوگان نوسازی شود. همینطور برنامه هایی برای دستفروشان پیش بینی شده است.
وی در پاسخ به پرسشی در مورد تغییر معاونان شهرداری خاطرنشان كرد: من با هر فردی كه پاك دست بوده و فعالیت های سازمانی اش را به خوبی انجام داده باشد و رضایت مردم را به دنبال داشته باشد ادامه همكاری می دهم و این جور نیست كه به دنبال تغییرات گسترده باشم و این شناخت را در طول زمان به دست خواهم آورد اما به نظرم هم اكنون سوالات مهمتری وجود داشته باشد.
وی در پاسخ به پرسش دیگری كه آیا پرونده هایی كه نجفی در مورد تخلفات مدیران گذشته شهرداری دنبال می كرد را ادامه می دهید، اظهار داشت: به صورت قطع تخلفات را به صورت جدی دنبال می نماییم. اما روش من این است كه باید به صورت كامل از موضوعات آگاه شوم و اگر تخلفی صورت گرفته باشد با استفاده از مراجع قانونی آنرا پیگیری می كنم و هر تخلفی را رسانه ای نخواهم كرد زیرا ممكن است بعد از بررسی ها اثبات نشود و مخالف این گونه رفتارها هستم.

1397/02/30
15:12:05
5.0 / 5
4775
تگهای خبر: آلودگی , شهرداری
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
Fast Trip

فست تریپ

حمل فوری مسافر و کالا

fasttrip.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فست تریپ محفوظ است