مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران اعلام كرد

نظافت مسیر راهپیمایی روز قدس با فعالیت ۱۵۳۰ نیروی انسانی

نظافت مسیر راهپیمایی روز قدس با فعالیت ۱۵۳۰ نیروی انسانی به گزارش فست تریپ، مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران اظهار داشت: برای نظافت مسیر راهپیمایی روز جهانی قدس هزار و 530 نیروی انسانی و 168 ماشین آلات تخصصی فعالیت داشتند.


به گزارش فست تریپ به نقل از ایسنا، رضا محمدی درباره ی تمهیدات این سازمان در روز قدس اظهار داشت: از بعدازظهر روز پنجشنبه زمینه آماده سازی مراسم روز قدس را با ۵۰۰ نیروی انسانی و ۵۰ دستگاه ماشین آلات انجام دادیم.
وی با اعلان اینکه این اقدام تا ۴ بامدادان امروز -جمعه۱۷ فروردین ۱۴۰۳- به طول انجامید، اشاره کرد: از ساعت ۸ بامداد امروز هم با ۱۵۳۰ نیروی انسانی که شامل ۱۳۰۰ نفر نیروی خدمات شهری و ۲۳۰ نفر نیروی پسماند خشک بودند، کار را شروع کردیم.
محمدی افزود: حدود ۶۳ دستگاه حمل پسماند، تانکر آب و غیره نیز در محل حاضر بود. همین طور ۱۰۵ دستگاه وانت نوماند که وظیفه جمع آوری پسماند خشک را بر عهده داشت، برای مراسم در نظر گرفته شد. بدین سبب درمجموع ۱۶۸ ماشین در روز قدس به خدمات هی مشغول بودند.
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران با تأکید بر این که امروز دو تن کیسه زباله در میان شهروندان توزیع شد، اظهار داشت: یک تن ویژه پسماند خشک و یک تن ویژه پسماند تر بود که کمتر استفاده شد. همین طور تقریباً ۵۰۰ دستگاه مخزن جهت استفاده پاکبان ها استفاده شد که حین مراسم برای نظافت مسیر از آن استفاده شد.
طبق گزارش سایت شهر، او در آخر بیان کرد: طوری برنامه ریزی کردیم که در حین برگزاری مراسم نظافت صورت بگیرد. بطوریکه بمحض این که جمعیت از موقعیت خارج شدند کار نیروهای ما هم به انتها رسیده بود.
منبع:

1403/01/18
10:15:57
5.0 / 5
296
تگهای خبر: امداد , خدمات , دستگاه , سایت
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
Fast Trip

فست تریپ

حمل فوری مسافر و کالا

fasttrip.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فست تریپ محفوظ است