هشدار هواشناسی نسبت به تشدید آلودگی هوای 5 کلانشهر

هشدار هواشناسی نسبت به تشدید آلودگی هوای 5 کلانشهر فست تریپ: سازمان هواشناسی کشور نسبت به تشدید آلودگی هوای پنج کلانشهر هشدار داد و بر خودداری از تاکید تردد غیرضروری برای تمام گروه ها تاکید نمود.به گزارش فست تریپ به نقل از ایسنا سازمان هواشناسی کشور با صدور هشدار نارنجی رنگ آورده است: تشدید کاهش کیفیت هواسه شنبه (۲۳ آبان ماه) در تهران، کرج، اراک، اصفهان و اهواز، چهارشنبه و بامداد پنجشنبه (۲۴ و ۲۵ آبان ماه) در تهران، کرج و اراک پیش بینی می شود.

در این وضعیت جوی افزایش فاکتورهای آلودگی هوا و غلظت آلاینده ها، کاهش کیفیت وضع هوا در حد ناسالم و در صورت عدم مهار منابع آلاینده ثابت و متحرک خصوصاً در مناطق پرتردد تا حد بسیار ناسالم دور از انتظار نیست بدین سبب نسبت به کاهش تردد خودرو ها و کنترل فعالیت واحدهای صنعتی، مدیریت منابع آلاینده، تاکید بر خودداری از تردد غیرضروری برای تمام گروه ها، پرهیز از فعالیت فیزیکی و ورزشی در فضای باز، اتخاذ تدابیر مدیریتی لازم برای جلوگیری از افزایش غلظت آلاینده ها تا حد بسیار ناسالم سفارش می شود.

به گزارش فست تریپ به نقل از ایسنا در هشدار نارنجی رنگ سازمان هواشناسی پیش بینی می شود که پدیده ای جوی اثرات منفی به همراه داشته باشد و خسارت های احتمالی را سبب شود. هشدار نارنجی برای آماده باش دستگاه های مسئول برای مقابله با یک پدیده خسارت زا صادر می شود.

منبع:

1402/08/23
13:45:40
5.0 / 5
109
تگهای خبر: آلودگی , امداد , تردد , خودرو
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۱
Fast Trip

فست تریپ

حمل فوری مسافر و کالا

fasttrip.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فست تریپ محفوظ است