مدیركل حمل و نقل عمومی شهرداری تهران عنوان كرد

شناسایی ۲۵۰ نقطه ترافیکی مدارس در تهران

شناسایی ۲۵۰ نقطه ترافیکی مدارس در تهران به گزارش فست تریپ، مدیرکل حمل و نقل عمومی شهرداری تهران از شناسایی 250 نقطه ترافیکی ویژه مدارس آگاهی داد و اظهار داشت: در قالب مدیریت موقت ترافیک مدارس از ظرفیت خود مدارس برای حل این مشکلات بهره برده ایم.


به گزارش فست تریپ به نقل از ایسنا، مهدی گلشنی بامداد امروز در جلسه ستاد استقبال از مهر با تشریح اقدامات این ستاد، اظهار داشت: امسال از اول مرداد ماه جلسات ستاد استقبال از مهر شروع شد و جلسات زیادی با حضور معاونین و روسای معاونت حمل و نقل شهر تهران برگزار کردیم.
وی با تشریح تصمیمات این ستاد اظهار داشت: مسئله شناور سازی ساعت کار ادارات، رایگان کردن حمل و نقل عمومی و تخفیف ۳۰ درصدی خرید بلیت از سامانه «شهرزاد» همچون تصمیمات این ستاد بوده است.
گلشنی با اشاره به ورود ۴۳۰ دستگاه اتوبوس اورهال شده و نو به سامانه حمل و نقل عمومی پایتخت اظهار داشت: همین طور ۱۹۵ ون تاکسی در قالب طرح شاتل سرویس به ارائه خدمات می پردازند و این در حالیست که شش رام قطار اورهال شده نیز وارد ناوگان شده است.
وی ادامه داد: پلیس راهور ۲۵۰ نقطه دارای گره ترافیکی مدارس را معرفی کرده و ما نیز کوشیدیم در قالب مدیریت موقت ترافیک مدارس از ظرفیت خود مدارس برای حل این مشکلات استفاده نمائیم که امیدواریم ترافیک را بتوانیم مدیریت نماییم.1402/07/03
08:07:07
5.0 / 5
292
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۴
Fast Trip

فست تریپ

حمل فوری مسافر و کالا

fasttrip.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فست تریپ محفوظ است