لایروبی کامل انهار بزرگراه آزادگان

لایروبی کامل انهار بزرگراه آزادگان به گزارش فست تریپ، شهردار منطقه 22 از لایروبی کامل انهار محور جنوب به شمال بزرگراه آزادگان خبرداد و اظهار داشت: درقالب طرح تحول نگهداشت شهر انهار محور جنوب به شمال بزرگراه آزادگان حدفاصل پل شهید فهمیده تا بزرگراه شهید خرازی مورد لایروبی قرار گرفت.


به گزارش فست تریپ به نقل از ایسنا، وحیدرضا محمدی در جریان نظارت بر اجرای طرح تحول نگهداشت شهر که پنجشنبه این هفته در بزرگراه آزادگان به اجرا در آمد، اظهارکرد: همه روزه طرح تحول نگهداشت شهر از طرف تمامی نواحی شش گانه منطقه در محلات مختلف به اجرا در می آید؛ اما در پنجشنبه آخرین روز هفته تمامی نیروهای اجرائی در یک نقطه متمرکز می شوند و در آن محیط تعیین شده اقدامات خدمات شهری را به اجرا در می آورند.
وی ادامه داد: بزرگراه آزادگان به عنوان کمربندی شهر تهران شرق، جنوب، غرب و شمال غرب تهران را متصل می کنند، که این محدوده بزرگراهی آزادگان در منطقه ۲۲ به سبب اتصال این محور به بزرگراه های شهید خرازی، شهید همت، شهید حکیم، شهید همدانی، شهید فهمیده، آزادراه تهران ـ کرج و آزادراه تهران ـ شمال حجم قابل توجهی خودرو های سنگین و سبک تردد دارند.
محمدی افزود: همه روزه رفت و روب حاشیه بزرگراه آزادگان توسط تیم اجرائی اداره خدمات شهری مورد اجرا قرار می گیرد، که قسمتی از این مبادرت به شکل مکانیزه اجرا می شود.
شهردار منطقه اشاره کرد: باتوجه به این که در فصل پاییز نزولات آسمانی در پیش است، لایروبی انهار این محور پر تردد پایتخت مورد اجرا قرار گرفته تا شاهد آبگرفتگی در هنگام بارش باران نباشیم. وی اشاره کرد: در چندماه اخیر اقدامات قابل توجهی نیز در حوزه ایمن سازی محور آزادگان انجام شده که این ایمن سازی ها ادامه دارد.
به گزارش شهر و به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه۲۲، شهردار منطقه ۲۲ از لایروبی کامل انهار محور جنوب به شمال بزرگراه آزادگان خبرداد؛ اظهار داشت: درقالب طرح تحول نگهداشت شهر انهار محور جنوب به شمال بزرگراه آزادگان حدفاصل پل شهید فهمیده تا بزرگراه شهید خرازی مورد لایروبی قرار گرفت.1401/07/15
14:42:44
5.0 / 5
350
تگهای خبر: بزرگراه , تردد , خدمات , خودرو
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۴
Fast Trip

فست تریپ

حمل فوری مسافر و کالا

fasttrip.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فست تریپ محفوظ است