شروع پوشش بیمه ای رانندگان تاکسی طبق لیست جدید

شروع پوشش بیمه ای رانندگان تاکسی طبق لیست جدید به گزارش فست تریپ، مدیرکل امور بیمه شدگان سازمان تامین اجتماعی از شروع پروسه تحت پوشش بیمه قرار گرفتن رانندگان تاکسی جدید آگاهی داد و اظهار داشت: این پروسه شروع شده و فایل ها در دست تبادل است. کار مرحله به مرحله پیش می رود، باید لیست ها پالایش و افراد جدید از طرف همان مبادی ذی صلاح برای بیمه معرفی شوند.


مهدی شکوری در گفت و گو با ایسنا، درباره آخرین وضعیت بیمه تاکسیرانان اظهار داشت: خوشبختانه قانون سازوکار بیمه رانندگان را مشخص کرده است، دهک بندی ها باید طبق قانون بودجه ۱۴۰۱ صورت گیرد و با اهمیت تر از همه این که باید با کمک مراجع معرفی کننده شامل تاکسیرانی، سازمان شهرداری ها و وزارت راه که حمل و نقل درون شهری و برون شهری را شامل می شود، پالایش صورت گیرد.
وی ادامه داد: این پالایش با این هدف به انجام می رسد که اگر افرادی من غیرحق وارد سیستم شدند، خارج کرده و معادل همین میزان خروجی، از رانندگان جدید جایگزین شوند.
مدیرکل امور بیمه شدگان سازمان تامین اجتماعی با اعلان اینکه لیست ها را ارایه داده اند و درحال هماهنگی و کنترل با شرکتها هستیم تا آمار نهایی احصاء و با کمک همان مراجع، افراد جدید معرفی و بیمه شوند اظهار داشت: در مقاطعی از زمان، افرادی را داشته ایم که تاکسیران نبودند اما بیمه شده بودند. همین طور تعدادی هستند که در گذشته راننده تاکسی بوده اند و الان در شغل دیگری مشغول شده اند. هدف ما این است افرادی که به شغل رانندگی اشتغال ندارند، از این بیمه بیرون بروند و افراد محق بتوانند از مزایای این بیمه بهره مند شوند.
وی افزود: این پروسه شروع شده و فایل ها در دست تبادل است. کار مرحله به مرحله پیش می رود، باید لیست ها پالایش و افراد جدید از طرف همان مبادی ذی صلاح برای بیمه معرفی شوند.
شکوری درباره ی شمار مشمولان جدید بیمه رانندگان اظهار داشت: تعداد تقریباً چندده هزار نفری را مشخص کرده اند که کنترل نهایی در حال انجام می باشد تا حقی تضییع نشود.
مدیرکل امور بیمه شدگان سازمان تامین اجتماعی در پاسخ به این که این پروسه تا چه زمانی به طول می انجامد؟ اظهار داشت: پروسه به تدریج ادامه پیدا می کند و تا آخر سال طول خواهد کشید و شامل همه رانندگان درون و برون شهری می شود.
منبع:

1401/07/13
10:01:49
5.0 / 5
226
تگهای خبر: تاكسی , شركت , شهرداری
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۴
Fast Trip

فست تریپ

حمل فوری مسافر و کالا

fasttrip.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فست تریپ محفوظ است