حسینی خبر داد

افزایش واگن سازی در تهران

افزایش واگن سازی در تهران به گزارش فست تریپ معاون حمل و نقل و ترافیك شهرداری تهران از آمادگی كارخانه واگن سازی برای تولید روزانه یك واگن آگاهی داد.


مازیار حسینی صبح امروز در مراسم ورود ۶۶ واگن و ۳۰ دستگاه اتوبوس به چرخه حمل و نقل عمومی با بیان اینكه در مدیریت جهادی، كار اصول و ایدئولوژی ما است و در هر شرایطی كار را سر لوحه امورات خود قرار می دهیم، گفت: طی سال هایی كه در مجموعه شهرداری تهران فعالیت می كردم، همیشه بنا به تاكیدات شهردار تهران كار را سرلوحه امورات خود قرار می دادیم به طوری كه وقتی در سازمان مدیریت بحران ریاست آن را بر عهده داشتم با تدابیر شهردار تهران ۱۱۰ سوله مقاوم در برابر زلزله را بر فضاهای 2000 متر مربعی ایجاد كردیم كه حالا تصور كنیم ایجاد ۱۱۰ مركز در مناطق ۲۲ گانه چه كار سخت و زمان بری است و این در حالی است كه یك مركز فرماندهی و كنترل بحران ایجاد كردیم كه در دنیا نمونه است و در شرایط خاص می تواند تا دو هفته بی نیاز از محیط پیرامونی خود فعالیت كند و كنترل بحران را در اختیار گیرد.
وی با بیان اینكه زمانی كه در معاونت فنی و عمرانی بودم، با دستور قالیباف ساخت بزرگراه امام علی در دستور كار قرار گرفت، تصریح كرد: طرح بزرگراه امام علی برای ۴۰ سال قبل بود و عمده این بزرگراه نیز به جهت تحریك برای نوسازی در بافت مسكونی طراحی شده بود.
وی با بیان اینكه از آنجایی كه خانه های اطراف در محدوده طرح بزرگراه امام علی بود، فریز شده بودند و حتی امكان ساخت و ساز كوچك نیز در این اماكن وجود نداشت، گفت: ساخت دو كیلومتر از بزرگراه امام علی حدفاصل شهید محلاتی تا پیروزی پنج سال زمان برد و تمام سعی مان این بود كه بتوانیم بزرگراه امام علی را به یك اتوبان دیگر متصل كنیم و زمانی كه من اجازه این تصمیم را از شهردار تهران گرفتم، او دستور داد كه تمام پروژه امام علی به شرط آنكه تا یك ماه دیگر تمام مسیر تجهیز شود را بسازیم و باید به قالیباف بگویم كه این باقی الصالحات است و ثواب هر نفری كه از بزر گراه امام علی عبور می كند برای او نیز در نظر گرفته می شود.
وی با بیان اینكه شركت واگن سازی شهرداری در خاورمیانه بی نظیر است به گونه ای كه هر نوع سفارشی را می تواند طراحی كرده و بسازد، گفت: در هر ۲۴ ساعت یك واگن اورهال و یك دوم واگن در این كارخانه ساخته می شود.
حسینی با بیان اینكه تنها راه حل مشكل آلودگی هوا توسعه حمل و نقل عمومی بخصوص مترو است، گفت: این كارخانه می تواند واگن های همه كلان شهرها را بسازد.
وی با اشاره به برخی انتقادات گفت: منتقدان نیز در دلشان می دانند كه چه مدیری حرف می زند و چه كسی كار می كند و نباید دلسرد شد.

1396/05/03
23:58:52
5.0 / 5
6098
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۱
Fast Trip

فست تریپ

حمل فوری مسافر و کالا

fasttrip.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فست تریپ محفوظ است