شرح بانک زمین منطقه ۲۲ در شورای شهر تهران

شرح بانک زمین منطقه ۲۲ در شورای شهر تهران فست تریپ: اعضای شورای اسلامی شهر تهران با اکثریت آرا دستورالعمل بانک زمین منطقه 22 را به تصویب رساندند.


به گزارش فست تریپ به نقل از ایسنا، اعضای شورای اسلامی شهر تهران در هشتادوششمین جلسه علنی این شورا بررسی دستورالعمل اجرائی بانک زمین منطقه ۲۲ را در دستور کار داشتند که در همین راستا مهدی عباسی رییس کمیسیون شهرسازی شورای شهر تهران درباره ی این لایحه به شهرداری تهران، اظهار داشت: پیش بینی شده که برگ زرینی در مدیریت شهری به ثبت برسد. تمامی زمین هایی که از این لایحه می تواند شناسایی، ثبت و ضبط شود تا ابد قابل رصد است و می تواند به عنوان سرانه، هدف گذاری و مورد استفاده قرار گیرد.

وی افزود: باید از شهرداری تهران برای تکمیل این پرونده تقدیر کرد. خوشبختانه شهرداری پیش نویس را ارائه کرد و البته وقت زیادی برای آن ثبت شده تا ملاک عمل برای تمام مناطق شهر تهران قرار بگیرد و از این مسیر شناسایی و صیانت از اموال عمومی در دستور کار قرار گیرد.

رییس کمیسیون شهرسازی شورای شهر تهران اشاره کرد: در این لایحه به صورتی پیش بینی کرده ایم که سامانه های شهرسازی بتوانند اطلاعات املاک و زمین ها را دسترسی داشته باشند یکی دیگر از تاکیدات ما این بود که ظرف یکسال برای تمام مناطق شهر این مساله اجرائی شود برای شفاف سازی و اطلاع رسانی عمومی نیز اطلاعات بانک زمین بصورت برخط در سامانه شفافیت در دسترس عموم قرار می گیرد.

به گزارش فست تریپ به نقل از ایسنا، اعضای شورای اسلامی شهر تهران نهایتاً با اکثریت آرا دستورالعمل بانک زمین منطقه ۲۲ را به تصویب رساندند.
منبع:

1401/05/25
20:32:02
5.0 / 5
287
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۱
Fast Trip

فست تریپ

حمل فوری مسافر و کالا

fasttrip.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فست تریپ محفوظ است