مدیرعامل شركت واحد اتوبوسرانی شهرداری تهران:

اختصاص 60 دستگاه ون برای تقویت ناوگان سامانه جانبازان و معلولین

اختصاص 60 دستگاه ون برای تقویت ناوگان سامانه جانبازان و معلولین فست تریپ: مدیرعامل شركت واحد اتوبوسرانی شهرداری تهران با اشاره به اینكه مدیریت جدید شهری برنامه هایی در مورد تقویت ناوگان سامانه جانبازان و معلولین دارد، اظهار داشت: در صورت تامین اعتبار از محل خرید خدمت خدمات حمل و نقلی در قالب 60 دستگاه وَن در آینده نسبت به تقویت این ناوگان اقدام خواهد شد.


به گزارش فست تریپ به نقل از ایسنا، پیمان سنندجی با تشریح برنامه های مدیریت جدید شهری در مورد تقویت ناوگان سامانه جانبازان و معلولین، عنوان كرد: هم اكنون سامانه جانبازان و معلولین دارای 62 دستگاه ون و 74 دستگاه اتوبوس است و بعنوان سامانه پیشرو در خدمات حمل و نقل شهری تهران در بین تمامی كلانشهرهای ایران، نسبت به عرضه خدمات به این معلولین و جانبازان گرانقدر اقدام می كند.
وی اضافه كرد: مطابق مصوبه شورای شهر و پیگیری های انجام شده، در صورت تامین اعتبار از محل خرید خدمت خدمات حمل و نقلی در قالب 60 دستگاه وَن در آینده نسبت به تقویت ناوگان مذكور اقدام خواهد شد.
مدیرعامل شركت واحد اتوبوسرانی شهرداری تهران، درباره روش های عرضه درخواست مشتركین و متقاضیان جهت دریافت خدمات از سامانه، اظهار نمود: در حوزه وَن های مناسب سازی شده به منظور سهولت درخواست مشتركین و همینطور برنامه ریزی بهینه جهت سفرهای درون شهری معلولین و جانبازان معزز، مشتركین با ارسال پیامك یا تماس با شماره 6305 و اعلام مبداء، مقصد و ساعت رفت و برگشت، می توانند نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند.
وی ادامه داد: در شرایط خاص مراسم های در رابطه با معلولین عزیز هم به صورت تلفنی ثبت درخواست و عرضه خدمات انجام می گردد. ضمن اینكه در خطوط 23 گانه اتوبوس كه در رابطه با مراكز آموزشی و درمانی معلولین است، خدمات به صورت روزانه و مجانی و روتین در دسترس معلولین و جانبازان محترم قرار می گیرد. همینطور قابل ذكر است كه تعداد 30 دستگاه از اتوبوس های این سامانه جهت خدمات سرویس رسانی در اختیار 20 مدرسه استثنایی( مراكز آموزشی) قرار دارد.
بر اساس گزارش سایت شهرنوشت، سنندجی درباره برنامه های شركت واحد در شرایط فعلی و در مورد افزایش خدمت رسانی سامانه جانبازان و معلولین، اظهار داشت: هم اكنون كارگروهی متشكل از انجمن ها و سمن های مرتبط در حوزه معلولین در سیاست گذاری های سامانه جانبازان و معلولین مشاركت دارند. ولیكن تابحال شركت واحد و شهرداری تهران بدون كمك خیرین و مشاركت مردمی نسبت به انجام خدمات به معلولین و جانبازان اقدام كرده است. ضمن استقبال از حضور خیرین و مشاركت آنها می توانند در این زمینه سامانه را هم همراهی كنند.1396/10/22
01:30:53
5.0 / 5
4417
تگهای خبر: اتوبوس , خدمات , شهرداری
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۱
Fast Trip

فست تریپ

حمل فوری مسافر و کالا

fasttrip.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فست تریپ محفوظ است