ورزشکاران پهلوان، حامی مردم مظلوم فلسطین شدند

ورزشکاران پهلوان، حامی مردم مظلوم فلسطین شدند به گزارش فست تریپ شهردار تهران اظهار داشت: تجلیل و تقدیر از ورزشکارانی که با عدم حضور خود مقابل حریفانی از رژیم اشغالگر قدس، به دفاع از مردم مظلوم فلسطین برخاستند، وظیفه همه ماست.


به گزارش فست تریپ به نقل از ایسنا، علیرضا زاکانی، شهردار تهران در آیین تجلیل از خانواده شهدای مدافع حرم و تقدیر از ورزشکاران جوانمردی که در دفاع از مردم مظلوم فلسطین، به میدان مسابقه نرفتند، اظهار داشت: این قدردانی و سپاس از اقدامی بود که رسیمت رژیم غاصب صهیونیستی را در دنیا از بین برد و توسط ورزشکاران جوانمرد ما صورت گرفت.
وی با بیان این که" در حد مقدورات، مشکلات این عزیزان را برطرف می کنیم" اشاره کرد: این ورزشکاران در حقیقت از مرزهای قهرمانی عبور کردند و به پهلوانی رسیدند و به همین دلیل، تقدیر از این قشر و خانواده شهدای مدافع حرم- که چشم و چراغ این ملتند- وظیفه ماست.
حسین اوجاقی مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران نیز با بیان این که" سلامت و نشاط، از حقوق شهروندی همه مردم است" اشاره کرد: افتخار می کنم در سازمانی مشغول خدمت هستم که همه برای ایجاد نشاط، شادابی و سلامت این مردم کمر همت بسته اند.
وی عدم حضور ورزشکاران مقابل حریفان خود از رژیم غاصب قدس را اقدامی ارزشی خواند که برگرفته از الگوهای ناب اسلامی و شایسته بهترین تقدیرهاست.
طبق گزارش پایگاه خبری سازمان ورزش شهرداری تهران، در این مراسم که عصر روز پنجشنبه 8 اردیبشهت ماه و در آستانه روز قدس در زورخانه مجموعه شهدای آتش نشان به انجام رسید، از ورزشکاران رشته های ووشو، شطرنج، بدمینتون، گلبال، فوتبال و بوکس که در میادین بین المللی مقابل حریفان خود از رژیم غاصب قدس حاضر نشدند، تقدیر و شال پهلوانی توسط شهردار تهران به آنها اهدا شد. همین طور خانواده شهدای مدافع حرم نیز مورد تجلیل و تکریم قرار گرفتند.

منبع:

1401/02/09
12:35:10
5.0 / 5
447
تگهای خبر: شهرداری , شهروند
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۴
Fast Trip

فست تریپ

حمل فوری مسافر و کالا

fasttrip.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فست تریپ محفوظ است