با حضور مدیران شهرداری تهران در منطقه ۱۰ صورت گرفت؛

بهره برداری از مجموعه تحویل پسماند خشک در تهران

بهره برداری از مجموعه تحویل پسماند خشک در تهران فست تریپ: بزرگترین مجموعه تحویل پسماند خشک در تهران در امتداد افزایش مشارکت شهروندی و طرح تفکیک در مبدا، حفظ محیط زیست و بهبود شرایط اقتصادی شهروندان بهره برداری شد.


به گزارش فست تریپ به نقل از ایسنا، آیین بهره برداری بزرگترین مجموعه تحویل پسماند خشک با حضور «مهدی بابایی» عضو شورای اسلامی شهر تهران، «محمدمهدی عزیزی» مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران، «رضا شرفی» شهردار منطقه ۱۰، «شادی مالکی» سرپرست معاونت هماهنگی و ارزیابی سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران، تعدادی از دبیران شورایاری، خانواده معظم شهدا و شهروندان به میزبانی شهرداری منطقه ۱۰ در مجموعه ورزشی محمدرضا حیدریان انجام شد.
بامداد امروز مجموعه ی دریافت پسماند خشک با متراژ تقریبی ۳۰۰ مترمربع در امتداد افزایش مشارکت شهروندی و طرح تفکیک در مبدا، حفظ محیط زیست و بهبود شرایط اقتصادی شهروندان در خیابان کمیل نبش کوچه گروسی جنب مجموعه ورزشی شهید حیدریان فعال و به بهره برداری رسید.

این مجموعه با فعالیت مرکز گلماند آپارتمانی و گلماند باغی وارائه ی انواع گل و گیاه آپارتمانی و نهال های باغبانی، مرکز پسماندمارکت، هایپرپسماند و پسماند میوه و ارائه ی انواع میوه و اقلام بهداشتی، خوراکی و محصولات سوپرمارکتی و مرکز پسماند بیمه و ارائه ی انواع بیمه نامه های (خودرو، آتش سوزی، مسئولیت مدنی، حوادث، شخص ثالث و...) شروع به کار کرد.

«مهدی بابایی» عضو شورای اسلامی شهر تهران رویکرد فرهنگی و اجتماعی موضوع پسماند و ارائه ایده های جدید در قالب خدمت به شهروندان و جلب حداکثری مشارکت شهروندان را امری ضروری تلقی نمود و اضافه کرد: تفکیک پسماند از مبدا بسیار باارزش است و می توان با بهره گیری از پتانسیل دانشی و مشارکت شهروندان در این عرصه همچون کشورهای پیشرفته موفق شد.
در ادامه «محمدمهدی عزیزی» مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران ضمن قدردانی از اقدامات مدیریت شهری منطقه ۱۰ اظهار داشت: این خدمات ابزارهای موفقی است که می تواند بعنوان مشوق عمل نماید و مشارکت شهروندان و مسئولیت حداکثری ایشان را در بر داشته باشد.

طبق گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۰، در این مراسم بیمه نامه به شهروند فعال همراه نیز ارائه شد.

منبع:

1400/12/22
20:01:55
5.0 / 5
442
تگهای خبر: امداد , خدمات , خودرو , شهرداری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
Fast Trip

فست تریپ

حمل فوری مسافر و کالا

fasttrip.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فست تریپ محفوظ است