رئیس پلیس تهران بزرگ:

بررسی كارشناسانه طرح ترافیك جدید

بررسی كارشناسانه طرح ترافیك جدید به گزارش فست تریپ فرمانده انتظامی تهران بزرگ در تشریح طرح ترافیك جدید اظهار داشت: باید جزئیات این طرح مورد مطالعه و بررسی كارشناسانه قرار بگیرد.


به گزارش فست تریپ به نقل از ایسنا، سردار حسین رحیمی در حاشیه مراسم معارفه جانشین رئیس پلیس تهران بزرگ در جمع خبرنگاران اظهار داشت: این طرح فعلا در حد پیشنهادات است و باید دستگاه های مختلف نظر خویش را نسبت به آن مطرح كنند. همینطور باید سازوكارهای مختلف پیش بینی شود و جزئیات این طرح در حال مطالعه است.
وی اضافه كرد: توسط شهرداری تهران اعلام شده كه این طرح در كاهش آلودگی هوا و ترافیك شهر تهران اثرگذار است اما بررسی های اولیه ما این مساله را تایید نمی كند، بدون شك جزئیات این طرح توسط پلیس بررسی خواهد شد و نتیجه آن اعلام می گردد. پلیس با هماهنگی پلیس راهور نتیجه نهایی را كتبا به شهرداری تهران اعلام خواهد نمود.
سردار رحیمی تصریح كرد: طرح فعلی معایبی دارد اما اگر مقرر است كه طرح جدیدی اجرایی شود باید معایب گذشته در آن حل شود. باید جزئیات طرح توسط پلیس مورد بررسی قرار گیرند و مراحل تایید این طرح طی شود.
فرمانده انتظامی تهران بزرگ در خاتمه تصریح كرد: مدیریت ترافیك در تهران و همه كشور برعهده پلیس است و شهرداری باید بسترهای لازم را فراهم كند. مسئولین انتظامی با استفاده از این بسترها باید ترافیك را به خوبی مدیریت كند. بدون شك شورای ترافیك تهران می تواند این طرح را به تایید برساند اما باید ابعاد مختلف آن بررسی كارشناسانه شود. در جلسه روز گذشته هم كه با حضور ریاست پلیس راهور ناجا برگزار گردید نظر بر این بود كه این طرح باید مورد بررسی كارشناسانه قرار بگیرد.


 

1396/10/18
17:58:57
5.0 / 5
6066
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
Fast Trip

فست تریپ

حمل فوری مسافر و کالا

fasttrip.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فست تریپ محفوظ است