برگزاری دوره های مجانی ویژه اعضای سمن های تهران

برگزاری دوره های مجانی ویژه اعضای سمن های تهران با انعقاد تفاهم نامه همکاری میان ستاد سمن های شهر تهران و مرکز آموزش و تحقیقات صنعتی ایران از این پس ضمن برگزاری دوره های مجانی ویژه سمن ها، برای دریافت مدرک کارشناسی هم به اعضای سمن ها تخفیف داده می شود.


به گزارش فست تریپ به نقل از ایسنا، احمد علوی عضو شورای اسلامی شهر تهران در مراسم امضاء تفاهم نامه همکاریهای مشترک ستادسمن های شهر تهران و مرکز آموزش و تحقیقات صنعتی ایران اظهار داشت: هدف از انعقاد این تفاهمنامه عرضه تسهیلات ویژه از جانب مرکز آموزش و تحقیقات صنعتی ایران به سازمان های مردم نهاد معرفی شده از جانب ستاد سمن ها و همینطور برگزاری دوره های آموزشی ویژه سمن ها است.

سرپرست ستاد سمن های شهر تهران به فرهنگ حاکم بر جامعه ایران اشاره نمود و اظهار داشت: در کشور ما هم بخاطر فرهنگی که به واسطه مسائل اعتقادی حاکم است از فعالیتهای مردم نهاد استقبال می شود. اما آنچه مورد نیاز است و مقام معظم رهبری هم بر آن تاکید دارند، تقویت و توان افزایی این مجموعه هاست و با انعقاد این تفاهم نامه سمن ها می توانند از دوره های آموزشی دراز مدت شامل دوره های کاردانی و کاردانی به کارشناسی مرکز علمی کاربردی مرکز آموزش و تحقیقات صنعتی ایران با تخفیف بهره مند شوند.
وی افزود: همینطور عرضه تخفیف بر روی سایر دوره ها، مشاوره ها و آموزش های این مرکز هم با معرفی نامه ستاد سمن ها امکان پذیر شده است که روی یک کلاس آموزشی داده می شود.

براساس اعلام روابط عمومی ستاد سمن های شهر تهران، برگزاری دوره های آموزشی ویژه سمن ها هم در این تفاهمنامه پیشبینی شده است که مشتمل بر ۶ دوره آموزشی در چارچوب ۱۶ جلسه کلاس می شود. این کلاس ها از امروز ۲۲ دیماه تا آخر سال ۱۴۰۰ برنامه ریزی شده و به صورت مجانی و اعضای سمن ها می توانند با رفتن به سایت ستاد سمن ها، صفحات این ستاد در شبکه های اجتماعی و یا تماس تلفنی ثبت نام و در آنها شرکت نمایند. پشتیبانی از تهیه محتواهای آموزشی و چاپ نشر مکتوبات مورد نیاز سمن ها هم از دیگر مفاد این تفاهم نامه به حساب می آید.
منبع:

1400/10/23
11:42:23
5.0 / 5
572
تگهای خبر: آموزش , سایت , شركت , صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴
Fast Trip

فست تریپ

حمل فوری مسافر و کالا

fasttrip.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فست تریپ محفوظ است