حفظ ۱۰ باغ در تهران در جلسه امروز شورای شهر

حفظ ۱۰ باغ در تهران در جلسه امروز شورای شهر فست تریپ: اعضای شورای شهر تهران با بررسی پرونده های پلاک ثبتی، 10 باغ را در تهران حفظ کردند.


به گزارش فست تریپ به نقل از ایسنا، اعضای شورای شهر تهران بامداد امروز بررسی چند پلاک ثبتی را در دستور کار قرار دادند که به همین دلیل شربیانی در تشریح پلاک ثبتی ۲۳۴-۷۹ اظهار داشت: این ملک به مساحت ۳۰۰۰ متر در منطقه ۱ واقع شده است که برمبنای رأی کمیسیون ماده ۱۲ قانون زمین شهری این ملک دایر بر مشجر اعلام شده است که ما نیز بر این اساس این ملک را باغ اعلام می نماییم.
به گزارش فست تریپ به نقل از ایسنا، با رای اعضای شورای شهر این ملک باغ اعلام گردید.
در ادامه شربیانی در تشریح جزییات پلاک ثبتی ۶۲۴۰.۱۱ اشاره کرد: این ملک در منطقه ۷ با زیر پهنه۱۲۲r به مساحت ۵۹۵ متر است که این ملک نیز رای کمیسیون ماده ۱۲ دارد و به همین دلیل از دید ما این ملک باغ است.
اعضای شورای شهر این ملک را باغ اعلام نمودند.
در ادامه اعضای شورای شهر به بررسی پلاک ثبتی ۸.۲ پرداختند و شربیانی اظهار داشت: این ملک در منطقه ۵ به مساحت ۵۷۹ متر است که حد نصاب درختان آن ۲۷ اصله تعیین شده اما ۴۷ اصله درخت دارد و همین طور برمبنای رای ماده ۱۲ و بررسی تصاویر هوایی این ملک باغ است.
اعضای شورای شهر نیز این ملک را با ۱۹ رای باغ اعلام نمودند.
در ادامه شربیانی به بررسی مشخصات پلاک ثبتی ۱۱۸.۹۴۴ پرداخت و اظهار داشت: این ملک در منطقه ۵ و به مساحت ۵۸۸ متر است و برمبنای سند، رای ماده ۱۲ و مطابق تصاویر هوایی این ملک باغ است.
اعضای شورای شهر نیز این ملک را با ۲۰ رای باغ اعلام نمود.
به گزارش فست تریپ به نقل از ایسنا، در ادامه شربیانی مشخصات پلاک ثبتی ۶۸.۵۵۴ را قرائت کرد و اظهار داشت: این ملک به مساحت ۹۳۱ متر در منطقه ۱ واقع شده که پهنه G۱۱۱ دارد که برمبنای سند و تصاویر هوایی این ملک باغ اعلام شده است.
اعضای شورای شهر نیز این ملک را با ۲۰ رای باغ اعلام نمودند.
شربیانی در تشریح پلاک ثبتی ۱۸-۲۰۳۵ اظهار داشت: این ملک در منطقه ۳ واقع شده و ۵۵۰ متر دارد که این ملک نیز باغ اعلام شده است.
اعضای شورا با ۱۶ رأی این ملک را باغ اعلام نمودند.
شربیانی در تشریح پلاک ثبتی ۱۱۳۶.۱ اظهار داشت: این ملک ۸۳۷ متر دارد و در منطقه ۱ واقع شده که علاوه بر این که سند آن مشجر قید شده درختان ارزشمندی در آن وجود دارد و این ملک نیز باغ تعیین شده است.
به گزارش فست تریپ به نقل از ایسنا، اعضای شورا با ۱۹ رأی این ملک را باغ اعلام نمودند.
شربیانی همین طور در تشریح جزییات پلاک ثبتی ۲.۲۳۰۳۰ اظهار داشت: این ملک ۱۹۸۵ متری در منطقه ۱۸ واقع شده و کاربری آن فضای سبز است که ۸۴۶ اصله درخت در آن وجود دارد و سندش یک قطعه زمین مزروعی است که باتوجه به شرایط و اسناد این ملک باغ اعلام شده است.
اعضای شورا با اتفاق رأی این ملک را باغ اعلام نمودند.
اعضای شورا در ادامه به بررسی پلاک ثبتی ۶۶.۳۵۸۴.۱ پرداختند که شربیانی اشاره کرد: ملک ۱۲۰۰ متری در منطقه ۱ است که شرایط آن دایر بر باغ بودن است.
اعضای شورا با اکثریت آراء این ملک را باغ اعلام نمودند.
شربیانی در ادامه به تشریح پلاک ثبتی ۲۸-۸۱۹ پرداخت و اظهار داشت: این ملک ۵۲۲ متری در منطقه ۱ واقع شده که حد نصاب درختان آن ۲۳ اصله است اما ۴۳ درخت دارد و همین طور گواهی های عمران اراضی شهری را نیز دارد و به همین دلیل باغ اعلام می شود.
به گزارش فست تریپ به نقل از ایسنا، با رأی اعضا این ملک نیز باغ اعلام گردید.
منبع:

1400/10/21
15:51:40
5.0 / 5
495
تگهای خبر: امداد , شورای شهر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۲
Fast Trip

فست تریپ

حمل فوری مسافر و کالا

fasttrip.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فست تریپ محفوظ است