مدیرعامل سازمان آتش نشانی تهران خبر داد

بهره برداری از پلاسکوی جدید با تأییدیه آتش نشانی

بهره برداری از پلاسکوی جدید با تأییدیه آتش نشانی مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران اظهار داشت: برمبنای جلسه با مسئولین بنیاد مستضعفان اطمینان داده شده است که ساختمان پلاسکو بدون تأییدیه آتش نشانی به بهره برداری نخواهد رسید.


مهدی داوری در گفت و گو با ایسنا، در تشریح عدم تخصیص عوارض ایمنی ساختمان به سازمان آتش نشانی و پیش بینی آن در قانون توسط شورای اسلامی شهر تهران اظهار داشت: درآمدی که از عوارض ایمنی ساختمان کسب می شود باید به برنامه های توسعه ای سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران تخصیص داده شود.
وی ادامه داد: باتوجه به تغییری که در زیرساخت ها اتفاق افتاده بود و از نظر سیستم های مالی نقص هایی وجود داشت باید این نقص ها رفع و سیستم تکمیل می شد؛ پس حدود نزدیک به دو ماه این تخصیص انجام نشد.
وی افزود: رایزنی هایی انجام شده و اطلاعات تکمیلی نیز اعمال شده است و از جانب حوزه مالی شهرداری تهران این اطمینان داده شده که مبلغ این دو ماه زمانی که برای تکمیل شبکه صرف شد، به سازمان آتش نشانی بازگردانده خواهد شد.
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران در بخش دیگری از صحبت های خود درباره گرفتن تاییدیه ایمنی ساختمان پلاسکو اظهار داشت: کارشناسان سازمان آتش نشانی به ساختمان مراجعه و بازدیدی انجام داده اند و همه موارد را دیده اند و اگر نواقصی بوده به آنها اطلاع داده اند.
وی اشاره کرد: در آخرین جلسه ای که با مسئولین بنیاد مستضعفان در ایام گذشته داشتیم اطمینان داده شده که تا این ساختمان تاییدیه سازمان آتش نشانی را نگیرد، مورد بهره برداری قرار نخواهد گرفت.1400/10/03
11:10:50
5.0 / 5
199
تگهای خبر: ایمنی , خدمات , شهرداری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۲
Fast Trip

فست تریپ

حمل فوری مسافر و کالا

fasttrip.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فست تریپ محفوظ است